Materace do sypialni

Pokaż:
 

Materace do sypialni – sklep internetowy

Każdy z nas spędza około jedną trzecią życia w łóżku. To, czy noc będzie dla Ciebie wartościowym czasem wypoczynku i regeneracji, zależy przede wszystkim od rodzaju materaca. Odpowiedni materac i łóżko są pewnym kluczem do dobrego samopoczucia w ciągu dnia, źródłem energii do działania i sprzymierzeńcem w codziennym dbaniu o zdrowie. Poznaj nasze materace do sypialni, dzięki którym każda noc będzie czystą przyjemnością dla ciała i ducha. 

Materace do sypialni dostosowane do Twojego ciała

Czym charakteryzuje się dobry materac? Przede wszystkim strukturą dostosowaną do anatomii użytkownika. W naszym sklepie znajdziesz materace do sypialni o zróżnicowanym stopniu twardości, począwszy od modeli z miękkim wypełnieniem, poprzez materace średnie, na twardych kończąc.  Dzięki szerokiej ofercie produktów, bez problemu znajdziesz materac zapewniający stabilne i pewne podparcie dla kręgosłupa na całej jego długości. 

Kolejnym ważnym czynnikiem, który wpływa na standard materaca, a za co tym idzie – jakość snu, jest rodzaj wypełnienia. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej klasy materace sprężynowe, piankowe, lateksowe, nawierzchniowe oraz modele dostosowane do łóżeczek dziecięcych. Każdy z produktów został zaprojektowany w oparciu o ekspercką wiedzę i innowacyjne metody, a do produkcji użyte zostały wysokogatunkowe materiały. Przyjemne w dotyku, komfortowe i niezawodne materace są wyposażone w szereg udogodnień, takich jak strefy twardości, zaawansowane systemy cyrkulacji powietrza czy materiały przyjazne alergikom, dzięki czemu zaspokoją nawet największe wymagania.

Komfort dla dwojga

Dwuosobowe materace do sypialni, które zapewniają optymalne warunki do wypoczynku osobom o zróżnicowanej wadze? Teraz to możliwe! W ofercie sklepu znajdziesz podwójne materace, które tłumią ruchy osoby śpiącej obok oraz elastycznie dostosowują się do fizjonomii użytkownika, zapewniając niezakłócony odpoczynek. 

Materac do sypialni dopasowany do indywidualnych potrzeb

Jak wybrać najlepszy materac do sypialni dla siebie? Istotne jest uwzględnienie naszej wagi oraz indywidualnych potrzeb. Najważniejszym zagadnieniem jest twardość materaca, wyrażana w parametrze H i cyfrze od 1 do 4. Materace miękkie oznaczane są cyfrą 1, materace średnio miękkie – 2, materace średnio twarde -3,a materace twarde - 4. Materace twarde rekomendowane są dla osób tęższych: dają one znacznie stabilniejsze podparcie dla ciała i zapewniają wygodę.

Materac do sypialni warto wybrać również przez wzgląd na indywidualne zalecenia lekarskie. Osoby cierpiące na zmiany reumatyczne powinny zdecydować się na model materaca dospania uzupełnionego o warstwę wełny. Wełna wpływa pozytywnie na komfort termiczny, zmniejsza dolegliwości bólowe. Alergikom zaleca się wybieranie materaców z warstwą lateksu – materiał ten znacząco poprawia cyrkulację powietrza wewnątrz materaca, co przekłada się na zahamowanie rozwoju drobnoustrojów,grzybów i pleśni. Chcąc zapewnić sobie wysoki poziom wypoczynku warto wybrać sprężyny kieszeniowe, które uginają się punktowo, wyłącznie w miejscu nacisku.

Innowacyjne materace, które wpływają na komfort snu

Odpowiednio dobrany materac do sypialni wspiera prawidłową pozycję kręgosłupa podczas snu,zapewnia mu podparcie, wpływa na polepszenie krążenia krwi i pozwala na przybranie wygodnej pozycji. Aby jednak było to możliwe konieczne jest wybranie odpowiedniego wypełnienia. Wnętrze oferowanych przez nas materaców tworzą innowacyjne pianki o doskonałych parametrach technicznych, które pozwalają na podniesienie komfortu snu.

Szukając idealnego materaca do sypialni często proponujemy produkty wypełnione pianką termoelastyczną VISCO. Pianka ta, pod wpływem ciepła ciała mięknie i dopasowuje się do anatomicznych kształtów. Zastosowanie pianki VISCO pozwala na stworzenie funkcjonalnej powierzchni do spania, która pozytywnie wpływa na jakość naszego odpoczynku.

Materac do sypialni dedykowany alergikom i dzieciom

Dużym zainteresowaniem cieszą się także materace do spania wypełnione lateksem.Pianki lateksowe świetnie dopasowują się do sylwetki, co przekłada się na wyższy komfort snu. Strukturę pianki lateksowej wypełnia system kanalików,który umożliwia lepszą cyrkulację powietrza. Dzięki temu pianka zapewnia lepszą higienę snu, a materac do sypialni z lateksem rekomendowany jest dla alergików i małych dzieci. Porowata struktura pianki lateksowej sprawia także, że tworzywo to jest niesamowicie lekkie, co przekłada się na niższą wagę materaca.

 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności