Materace do łóżeczka

 

Materace do łóżeczka – sklep internetowy

Żadnego świadomego rodzica nie trzeba przekonywać, jak wielki wpływ na rozwój dziecka ma sen. Aby każda noc była dla Twojego maluszka wartościowym czasem regeneracji, odpoczynku i ukojenia, warto dokładnie i starannie dobrać materac do potrzeb dziecka. Specjalnie dla rodziców poszukujących optymalnych rozwiązań, przygotowaliśmy ofertę materacy dziecięcych, które dopasowane są do fizjologii najmłodszych. Poznaj nasze materace do łóżeczka i zapewnij swojej pociesze zdrowie fizyczne i psychiczne.

Materace dla dzieci – zdrowy sen, prawidłowy rozwój

Rodzaj powierzchni, na jakiej śpi dziecko, ma ogromny wpływ na rozwój układu kostno-stawowego i mięśniowego. Aby ciało dziecka przez całą noc ułożone było w prawidłowej pozycji, niezbędne jest wyposażenie łóżeczka w materac o odpowiedniej budowie i stopniu twardości. Innowacyjne materace do łóżeczka dostępne w naszym sklepie wykonane są z wysokiej jakości miękkiej pianki materacowej, która zapewnia ciału stabilną podporę. Niektóre modele wyposażone są we wkład składający się ze sprężyn kieszeniowych zwiększających elastyczność powierzchni, która harmonijnie dopasowuje się do kształtów śpiącego malucha. Specjalne systemy cyrkulacji powietrza sprawiają, że cała konstrukcja oddycha, dzięki czemu we wnętrzu materaca nie gromadzą się roztocza i kurz. Materace dostępne są w dwóch rozmiarach, dzięki czemu bez problemu dobierzesz model idealnie dopasowany do dziecięcego łóżeczka.

Bezpieczne materace do łóżeczka – to, co najlepsze dla Twojego dziecka

Dziecko w czasie snu przybiera różne pozycje. Zadbaliśmy o to, aby nocna aktywność nie zagrażała bezpieczeństwu Twojego maluszka. Materace do łóżeczka dedykowane najmniejszym dzieciom zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko upadku i uniemożliwić ewentualnie uderzenie głową o twardą ramę łóżka. 

Materace dziecinne prosto od producenta

W naszych materacykach dziecięcych wprowadziliśmy unikatowy system belek amortyzujących, które pozwalają na komfortowy i bezpieczny sen malucha. Belki zastosowane zostały w celu ochrony dziecka przed wszelkiego rodzaju uderzeniami. Materacyki ubrane zostały w pikowany pokrowiec ze specjalnie impregnowanej tkaniny na podkładzie z włókna puszystego, która zapewnia dodatkowy komfort snu. Użyty materiał wykonany został z oddychającej tkaniny, która pozwala na utrzymanie stabilnej temperatury. Ponadto jest ona bardzo miękka i przyjemna w dotyku. Dodatkowo w pokrowcu zastosowano zamek, który pozwoli nam utrzymać materacyk w nienagannej czystości.

 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności