Materace do łóżeczka

 

Materace do łóżeczka – sklep internetowy

Żadnego świadomego rodzica nie trzeba przekonywać, jak wielki wpływ na rozwój dziecka ma sen. Aby każda noc była dla Twojego maluszka wartościowym czasem regeneracji, odpoczynku i ukojenia, warto dokładnie i starannie dobrać materac do potrzeb dziecka. Specjalnie dla rodziców poszukujących optymalnych rozwiązań, przygotowaliśmy ofertę materacy dziecięcych, które dopasowane są do fizjologii najmłodszych. Poznaj nasze materace do łóżeczka i zapewnij swojej pociesze zdrowie fizyczne i psychiczne.

Materace do łóżeczka dziecięcego – zdrowy sen, prawidłowy rozwój

Rodzaj powierzchni, na jakiej śpi dziecko, ma ogromny wpływ na rozwój układu kostno-stawowego i mięśniowego. Aby ciało dziecka przez całą noc ułożone było w prawidłowej pozycji, niezbędne jest wyposażenie łóżeczka w materac o odpowiedniej budowie i stopniu twardości. Innowacyjne materace do łóżeczka dostępne w naszym sklepie wykonane są z wysokiej jakości miękkiej pianki materacowej, która zapewnia ciału stabilną podporę. Niektóre modele wyposażone są we wkład składający się ze sprężyn kieszeniowych zwiększających elastyczność powierzchni, która harmonijnie dopasowuje się do kształtów śpiącego malucha. Specjalne systemy cyrkulacji powietrza sprawiają, że cała konstrukcja oddycha, dzięki czemu we wnętrzu materaca nie gromadzą się roztocza i kurz. Materace dostępne są w dwóch rozmiarach, dzięki czemu bez problemu dobierzesz model idealnie dopasowany do dziecięcego łóżeczka.

Bezpieczne materace do łóżeczka – to, co najlepsze dla Twojego dziecka

Dziecko w czasie snu przybiera różne pozycje. Zadbaliśmy o to, aby nocna aktywność nie zagrażała bezpieczeństwu Twojego maluszka. Materace do łóżeczka dedykowane najmniejszym dzieciom zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko upadku i uniemożliwić ewentualnie uderzenie głową o twardą ramę łóżka. 

Materace dziecinne prosto od producenta

W naszych materacykach dziecięcych wprowadziliśmy unikatowy system belek amortyzujących, które pozwalają na komfortowy i bezpieczny sen malucha. Belki zastosowane zostały w celu ochrony dziecka przed wszelkiego rodzaju uderzeniami. Materacyki ubrane zostały w pikowany pokrowiec ze specjalnie impregnowanej tkaniny na podkładzie z włókna puszystego, która zapewnia dodatkowy komfort snu. Użyty materiał wykonany został z oddychającej tkaniny, która pozwala na utrzymanie stabilnej temperatury. Ponadto jest ona bardzo miękka i przyjemna w dotyku. Dodatkowo w pokrowcu zastosowano zamek, który pozwoli nam utrzymać materacyk w nienagannej czystości.

Materac do łóżeczka – sklep internetowy producenta

Dla każdego maluszka sen jest niezwykle istotną częścią codziennego życia. Świadomy rodzic powinien dołożyć wszelkich starań, aby zapewnić swojej pociesze optymalne warunki do odpoczynku i regeneracji. Podczas urządzania dziecięcego pokoju, powinniśmy zwracać uwagę nie tylko na łóżeczko, ale przede wszystkim na rodzaj materaca. Podczas zakupu materaca i ramy nie ma miejsca na przypadek i nieprzemyślane rozwiązania. Odpowiedni materac do łóżeczka to nie tylko wygoda dla dziecka, ale przede wszystkim gwarancja zdrowia dla kształtującego się organizmu.

Wysokiej klasy materac do łóżeczka – pewność dla rodzica, bezpieczeństwo dla dziecka

Szukając materaca do łóżeczka, nie powinniśmy godzić się na kompromisy. Powierzchnia materaca znajdującego się w łóżeczku ma ogromny wpływ na rozwój układu kostno-stawowego oraz mięśniowego. Specjalnie dla odpowiedzialnych rodziców, którzy chcą zapewnić swojemu dziecku optymalne warunki do zdrowego rozwoju, stworzyliśmy linię wysokiej klasy produktów dopasowanych do delikatnej budowy ciała najmłodszych. Każdy materac do łóżeczka dostępny w naszym sklepie został zaprojektowany przez profesjonalistów w taki sposób, aby zapewnić optymalną podporę dla dziecięcego kręgosłupa na całej jego długości.

Z czego wykonane są materace do łóżeczka?

Głównym budulcem materacy jest wysokogatunkowa pianka materacowa, która elastycznie dopasowuje się do kształtów ciała małego użytkownika. Aby jak najlepiej spełnić oczekiwania rodziców i dzieci, wzbogaciliśmy materace o innowacyjne systemy belek amortyzujących, które chronią dziecko przed ewentualnym uderzeniem o twardą ramę łóżka. Wierzchnią warstwę każdego modelu tworzy impregnowany, przyjemny w dotyku pokrowiec, który możesz wygodnie wyprać. Materace dostępne są w dwóch standardowych rozmiarach (60x120 oraz 70x140), dzięki czemu bez problemu znajdziesz model współgrający z łóżeczkiem.

Zdrowy, higieniczny i niezakłócony sen przez całą noc

Każdy materac do łóżeczka naszej produkcji jest w pełni antyalergiczny. Systemy cyrkulacji powietrza i oddychające materiały chronią ciało dziecka przed przegrzaniem i zapewniają optymalną temperaturę przez całą noc. Dzięki przemyślanej w najmniejszym stopniu budowie wewnętrznej, w łóżeczku nie będzie gromadził się kurz oraz nie będą rozwijały się bakterie.

 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności