Promocje

 

Materace do spania w promocji

Zdrowy i długi sen jest zasługą przede wszystkim odpowiednio dobranego materaca. Zlekceważenie jego parametrów lub też kupowanie go z niepewnego źródła może skutkować nie tylko chronicznym zmęczeniem, ale i nawracającymi problemami z kręgosłupem. Oferowane przez nas materace w promocji to gwarancja zdrowia i dobrego samopoczucia. Przekonaj się!

Tanie materace dostosowane do użytkownika

Tanie materace dostępne na naszych wirtualnych półkach to produkty idealnie dopasowane do użytkownika. W przypadku materaców piankowych zastosowaliśmy klasyczne pianki materacowe, odporne na odkształcenia i nacisk. Posiadają one doskonałe właściwości termiczne, przez co świetnie chronią przed chłodem. Ze względu na różną gęstość pianek materacowych istnieje możliwość dopasowania konkretnego materaca do indywidualnych potrzeb. Tanie materace piankowe są zazwyczaj dwustronne – ich obracanie co kilka miesięcy zapewni dłuższą żywotność produktu. 

Materace kieszeniowe w dobrych cenach

Drugi, chętnie wybierany model to materac kieszeniowy. Ze względu na jego budowę jest on kupowany przez osoby ceniące wysoki komfort. Wewnątrz materacy kieszeniowych znajdują się pracujące niezależnie od siebie sprężyny - brak połączenia pomiędzy nimi sprawia, że materac ugina się jedynie w miejscu nacisku, jeszcze lepiej dopasowując się do użytkownika. Umieszczenie sprężyn w niewielkich kieszeniach z materiału pozwoliło na wyeliminowanie hałasu i zapewnienie spokojniejszego snu. 

W materacach kieszeniowych chętnie stosujemy również pianki lateksowe, których zadaniem jest przede wszystkim zwiększanie elastyczności materaca oraz jednoczesne podnoszenie poziomu cyrkulacji powietrza. Odpowiednie wentylowanie wnętrza struktury materaca jest niezbędne do tego, aby utrzymać wysoki poziom higieny i zapobiec rozwijaniu się drobnoustrojów. 

Tanie materace prosto od producenta

Standardowe materace sprężynowe nie wychodzą z mody. Naszym zadaniem było zaprojektowanie ich w taki sposób, aby klasyczną strukturę unowocześnić i sprawić, aby lepiej odpowiadała ona na oczekiwania klientów. Nowoczesne materace sprężynowe mogą być użytkowane dwustronnie – w zależności od potrzeby można odwrócić go na stronę miękką lub twardą. 

Innowacyjne technologie i niskie ceny!

Aby sen był jeszcze bardziej wartościowy zadbaliśmy o to, aby wkład materacy wspierał anatomiczną budowę ciała. Konstrukcja 9 stref twardości pozwala na lepsze dopasowanie do użytkownika. Kolejną innowacją jest System Studio M, polegający na utworzeniu nacięć w blatach materaca. Powstanie takich kanałów sprawia, że cyrkulacja powietrza nie jest zaburzona i w naturalny sposób hamowany jest rozwój bakterii i roztoczy.  

 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności