Materac 120x60 wspierający spokojny sen dziecka

Zdrowy i spokojny sen gwarantuje dziecku zdrowie i wypoczynek na najwyższym poziomie. Olbrzymia ilość modeli materaców sprawia jednak, że podjęcie szybkiej decyzji może okazać się trudne. W naszym sklepie zaproponujemy klientom najnowsze technologie oraz produkty doskonałej jakości, które pozytywnie wpłyną na sen i zdrowie dziecka.

Klasyczny materac 120x60 piankowy

Jednym z najchętniej wybieranych modeli materaców do łóżeczek dziecięcych jest materac 120x60 z odpowiedni dobranych pianek. Zaletą tego produktu jest niewygórowana cena oraz doskonałe parametry techniczne. Zastosowanie pianek materacowych pozwoliło na uzyskanie elastycznej i wygodnej powierzchni użytkowej. Dodatkowe wykorzystanie systemu STUDIO M sprawiło, że poprawiona została cyrkulacja powietrza. Materac jest doskonale wentylowany – wewnątrz nie gromadzą się roztocza, brud, kurz czy wilgoć.

Mata kokosowa w materacach 120x60

Kolejnym udogodnieniem w materacach dziecięcych 120x60 jest zastosowanie mat kokosowych. Mają one podwójne zadanie: przede wszystkim musza usztywnić konstrukcję materaca. Drugim zadaniem jest wchłanianie wilgoci oraz poprawa cyrkulacji powietrza. Maty kokosowe wpływają na większą higienę i zdrowie dziecka podczas snu.

Materac 120x60 kieszeniowy – postaw na nowoczesne technologie!

Coraz więcej rodziców decyduje się na materac kieszeniowy – jego budowa pozytywnie wpływa na spokojny sen dziecka. Umieszczone w oddzielnych, materiałowych kieszeniach sprężyny pracują niezależnie od siebie, przez co materac ugina się wyłącznie w miejscu nacisku. Sprężyny zamknięte w kieszeniach pracują znacznie ciszej, nie powodują zbędnego hałasu. Wiele modeli materaców kieszeniowych uzupełnionych jest warstwą lateksową, pozwalającą na lepsza cyrkulację powietrza.

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności