Uniwersalny materac 90x200

Wąskie materace dla jednej osoby stanowią olbrzymią część oferty rynkowej. Znalezienie modelu, który faktycznie spełni oczekiwania klienta może być jednak trudne. Projektując materac 90x200 zwróciliśmy uwagę przede wszystkim na detale: innowacyjne technologie, wysokiej klasy materiały. Poprzez ich połączenie udało nam się stworzyć produkt dopasowany do szerokiego grona odbiorców. Co warto wiedzieć o materacu 90x200?

Nowoczesne technologie z myślą o zdrowiu!

materac 90x200 dostępny jest w wielu wariantach: jako klasyczny materac piankowy, sprężynowy, kieszeniowy. Wybór konkretnego modelu powinien zostać podyktowany względami zdrowotnymi oraz osobistymi preferencjami. Nie bez znaczenia jest także cena.

Jaki materac 90x200 wybrać?

Możliwości jest sporo. Decydując się na prosty materac 90x200 piankowy do dyspozycji oddajemy modele z 2 lub 3 warstwami. W ich wnętrzu znaleźć można piankę wysokoelastyczną, która ze względu na swoje właściwości bardzo przypomina lateks. Jej struktura pozwala na lepszą cyrkulację powietrza, co z kolei przekłada się na lepsze wentylowanie wnętrza materaca i zahamowanie powstawania drobnoustrojów.

Jeśli szukasz materaca sprężynowego również zaproponujemy wiele interesujących modeli. Zastosowanie sprężyny bonelowe pozwoliło na znaczne wydłużenie żywotności materaca oraz jego wewnętrznej struktury. Wewnątrz materaca sprężynowego umieściliśmy także matę kokosową – jej zadaniem jest usztywnienie konstrukcji oraz poprawienie cyrkulacji powietrza.

Materac 90x200 kieszeniowy

Ciekawą innowacją w przypadku materacy jest zastosowanie kieszeni materiałowych ora sprężyn, które nie są ze sobą połączone i pracują niezależnie od siebie. Dzięki temu materac ugina się punktowo, wyłącznie w miejscu nacisku, jak również pracuje znacznie ciszej.

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności