Materac lateksowy Latex Extreme

 
darmowa dostawa
Materac lateksowy Latex Extreme
Materac lateksowy Latex Extreme
Materac lateksowy Latex Extreme
Czas wysyłki:
2 dni robocze
Dostępność:

Duża

Koszty dostawy:
Wysyłka gratis
Rozmiar
Ilość:
Cena:
949.00 
2 dni robocze
  • udostępnij:
 
 

Materac lateksowy Latex Extreme

Materac z serii Latex Extreme to dwustronny materac lateksowy.

Materac lateksowy Latex Extreme

Materac obustronnie miękki wykonany w całości  z płyty lateksu nie łączony,nie cięty, dzięki czemu zachowuje wszystkie swoje naturalne właściwości. Bryła lateksu z oryginalnym ułożeniem otworów wentylacyjnych posiada 7 stref twardości.

Materac lateksowy Latex Extreme

Zaletą materacy lateksowych jest ich elastyczność punktowa, dobra izolacja cieplna, świetne właściwości rehabilitacyjne oraz to, że zbiegiem lat się nie odkształcają. Bardzo przyjemny, naturalny, komfortowy! Polecany szczególnie dla alergików.

Pokrowiec

Pokrowiec Silver - 9-cio strefowy, antyalergiczny, obustronnie pikowany ze specjalnie impregnowanej tkaniny na podkładzie puszystego włókna. Pokrowiec jest bardzo przyjemny w dotyku, posiada zamek umożliwiający jego łatwe zdejmowanie.

Pokrowiec na materac Silver

Budowa i właściwości:

Materac dwustronny

Obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową. W zależności od potrzeb można go odwrócić na stronę twardą lub miękką.

 

 

 

Latex

Latex bardzo dobrze dopasowuje się do sylwetki, co przekłada się na komfort i wypoczynek w czasie snu. Dzięki temu budzimy się z lepszym nastrojem oraz co ważne w lepszej kondycji fizycznej. Zastosowanie lateksu w materacach zmniejsza ryzyko wystąpienia alergii, zapewniając komfort i wygodę w trakcie użytkowania tego typu materacy. Sysytem kanalików znajdujących się w strukturze lateksu usprawnia cyrkulację powietrza, sprawiając, że pianka jest lekka. Hamuje też rozwój drobnoustrojów: bakterii, pleśni, grzybów, wykazując właściwości antyalergiczne

 

 

Cyrkulacja powietrza - System Studio M

Opatentowany system cyrkulacji powietrza "Studio M". Dzięki specjalnym nacięciom w blatach stworzyliśmy system cyrkulacji powietrza, który ogranicza gromadzenie kurzu i rozmnażania roztoczy wewnątrz materaca. Powyższe rozwiązanie korzystnie wpływa na przedłużenie żywotności materaca.

 

 

 

 

Dodatkowe informacje

Seria Latex
Twardość średnio miękki - H2
Warstwy 9 stref, Lateks
Darmowa dostawa

Zrób zakupy w naszym sklepie i skorzystaj z darmowej dostawy na terenie całej Polski.

25 lat gwarancji

Zakupy u nas to bezpieczeństwo zakupów i zadowolenie z użytkowania.

100 dni na testy materaca

Jesteśmy pewni naszego produktu dlatego dajemy Ci 100 dni na testy materaca w Twoim domu.

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności