Niestandardowe materace na wymiar

Niestandardowe materace na wymiar

Jak nikt inny wiemy, jak ważną rolę w naszym życiu odgrywa wyposażenie sypialni. Wygodny materac to gwarancja zdrowego snu, a co za tym idzie – dobrego samopoczucia fizycznego i psychicznego. Aby jeszcze lepiej spełnić oczekiwania naszych klientów, wykonujemy materace na specjalne zamówienie. Materace na wymiar idealnie dopasują się do rozmiarów Twojego łóżka, zapewniając Ci wygodę podczas nocnego wypoczynku. Poznaj nasze materace niestandardowe i zaprojektuj sypialnię swoich marzeń!

Jak zamówić materac niestandardowy?

Wystarczy, że się z nami skontaktujesz:

  +48 664 408 000

  pon-pt: 8:00-16:00, sb: 8:00-13:00

info@studiomaterace.pl 

Jesteśmy producentem, więc możesz wybrać dowolny typ materaca.

Oferujemy:

  • niestandardowe materace sprężynowe
  • niestandardowe materace kieszeniowe
  • niestandardowe materace piankowe
  • niestandardowe materace lateksowe
  • niestandardowe materace do łóżeczka
  • niestandardowe materace nawierzchniowe

Większość zamówień jesteśmy w stanie zrealizować w ciągu 14 dni, ale ostateczną informację o terminie dostawy materaca otrzymasz po złożeniu zamówienia.

Materace na wymiar – sklep internetowy Studio Materace

Większość sklepów z wyposażeniem sypialni oferuje materace w kilku standardowych rozmiarach. Kupienie modelu, który uzupełni łóżko wykonane na specjalne zamówienie lub mebel o nietypowym kształcie graniczy z cudem. Specjalnie dla wymagających klientów, którzy pragną uzupełnić ramę o nietypowych parametrach, oferujemy wykonanie wysokiej klasy materaca. Marzenie o wielkim, królewskim łożu wreszcie może nabrać realnych kształtów! Specjalnie dla Ciebie wykonamy materac o dużym rozmiarze, którego próżno szukać w ofercie większości producentów. Niezagospodarowana wnęka w sypialni przestanie zakłócać kompozycję - materace na wymiar idealnie wpasują się w każdą przestrzeń. Ponadto, z możliwości wykonania materaca według indywidualnych wytycznych skorzystają wysokie osoby, które do tej pory musiały borykać się z niewielką powierzchnią do spania, która mocno ograniczała ruchy i wymuszała przybieranie nieodpowiedniej pozycji podczas nocnego wypoczynku.

Wygodne materace niestandardowe

W naszej ofercie znajdują się materace niestandardowe o zróżnicowanej budowie wewnętrznej. Wybierając spośród materacy sprężynowych, kieszeniowych, lateksowych, piankowych, dziecięcych i nawierzchniowych, możesz dopasować twardość i strukturę powierzchni do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Niezależnie od tego, który materac znajdzie się w Twojej sypialni, możesz mieć pewność, że dokonałeś trafnego wyboru. Każdy z modeli charakteryzuje się bardzo dobrą cyrkulacją powietrza, która uniemożliwia gromadzenie się bakterii i roztoczy. Wysokiej jakości materiały i innowacyjna struktura wewnętrzna zapewniają stabilne podparcie dla kręgosłupa na całej jego długości, dzięki czemu bóle pleców czy głowy staną się wspomnieniem. Szeroka gama produktów o właściwościach ortopedycznych z pewnością zainteresuje osoby cierpiące na schorzenia  układu ruchowego oraz rodziców, którzy chcą wspierać zdrowy rozwój swojego dziecka.

Materac na wymiar: w trosce o komfort Twojego snu

Nietypowe zlecenia i wyzwania są naszą specjalnością. Jeśli nie jesteś przekonany, jaki model spełni Twoje oczekiwania, zachęcamy do kontaktu. Nasi wykwalifikowani pracownicy pomogą Ci zarówno dobrać optymalny rozmiar materaca do ramy łóżka, jak i ułatwią wybór konkretnego modelu.


powrót
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności