Niestandardowe materace na wymiar

Niestandardowe materace na wymiar

Jak nikt inny wiemy, jak ważną rolę w naszym życiu odgrywa wyposażenie sypialni. Wygodny materac to gwarancja zdrowego snu, a co za tym idzie – dobrego samopoczucia fizycznego i psychicznego. Aby jeszcze lepiej spełnić oczekiwania naszych klientów, wykonujemy materace na specjalne zamówienie. Materace na wymiar idealnie dopasują się do rozmiarów Twojego łóżka, zapewniając Ci wygodę podczas nocnego wypoczynku. Poznaj nasze materace niestandardowe i zaprojektuj sypialnię swoich marzeń!

Jak zamówić materac niestandardowy?

Wystarczy, że wybierzesz materac i podasz nam jego wymiar wpisując je w "Kalkulator materacy nietypowych".

Jeśli masz jakieś pytania prosimy o kontakt telefoniczny: 

  +48 664 408 000

  pon-pt: 8:00-16:00, sb: 8:00-13:00

info@studiomaterace.pl 

Jesteśmy producentem, więc możesz wybrać dowolny typ materaca.

Oferujemy:

  • niestandardowe materace sprężynowe
  • niestandardowe materace kieszeniowe
  • niestandardowe materace piankowe
  • niestandardowe materace lateksowe
  • niestandardowe materace do łóżeczka
  • niestandardowe materace nawierzchniowe

Większość zamówień jesteśmy w stanie zrealizować w ciągu 14 dni, ale ostateczną informację o terminie dostawy materaca otrzymasz po złożeniu zamówienia.

Kalkulator materacy na wymiar

Dodatkowo, na życzenie naszych klientów, wprowadziliśmy także kalkulator wymiarów dla materacy nietypowych i na zamówienie. Jest on dostępny przy każdym produkcie – wystarczy że uzupełnią Państwo wymiary, a system pokaże w koszyku wycenę materaca.

kalkulator materacy na wymiar w sklepie internetowym Studio Materace

Materace sprężynowe na wymiar

Klasyczne materace sprężynowe znane są doskonale – obecnie poza samymi sprężynami bonellowymi ich wnętrze wypełniane jest w taki sposób, aby w jak największym stopniu poprawiać jakość snu i wygodę użytkownika. Wśród chętnie wykorzystywanych tworzyw wymienia się przede wszystkim piankę materacową, która charakteryzuje się jednolitą budową i doskonałą izolacją termiczną.

Przykładowe dostępne opcje:

materace sprężynowe na wymiar - przykładowe dostępne opcje

Taka pianka skutecznie ochroni użytkownika przed chłodem, zapewniając też wysoki poziom elastyczności samego materaca. Drugim rozwiązaniem są pianki wysokoelastyczne, których struktura jest mniej jednolita od pianek materacowych. Dzięki temu materac jeszcze lepiej podtrzymuje ciało i zapewnia mu stabilne punkty podparcia.

W przypadku materaców sprężynowych stosowane są także dwie strony twardości. Konkretna strona zalecana jest na okres zimowy lub letni. Strona zimowa delikatnie otula ciało, ogrzewa. Strona letnia jest nieco twardsza, zbudowana z warstw sprzyjających lepszej cyrkulacji powietrza. Strukturę materaca utwardza mata z włókien kokosowych, które wyłapują również wilgoć i zapobiegają powstawaniu pleśni.

Nowoczesne materace kieszeniowe na wymiar

Przykładowe dostępne opcje:

niestandardowe materace kieszeniowe - przykładowe dostępne opcje

Materace kieszeniowe na wymiar wybierane są coraz częściej – wynika to z ich innowacyjnego wypełnienia. W materacach kieszeniowych sprężyny bonellowe nie są łączone ze sobą. Oznacza to, że materac ugina się wyłącznie w miejscu nacisku. Każda ze sprężyn została umieszczona w osobnej kieszeni z materiału, przez co minimalizowany jest hałas podczas ich pracy. Materace te dedykowane są najbardziej wymagającym użytkownikom: wspierają one naturalną pozycję ciała, nie hałasują, idealnie dopasowują się do anatomicznych kształtów ciała.

W topowych materacach kieszeniowych na wymiar zastosowano trzy rodzaje pianek: piankę materacową, wysokoelastyczną oraz termoelastyczną Visco. Duże zainteresowanie budzi szczególnie ta ostatnia, która pod wpływem ciepła ludzkiego ciała mięknie i dopasowuje się do jego kształtów. Porowata struktura pianki termoelastycznej Visco przekłada się nie tylko na poprawienie pozycji podczas snu, ale i na minimalizowanie bólów kręgosłupa. Pianka ta dosłownie wspiera nasze zdrowie!

Materace kieszeniowe często uzupełniane są również o system 9 stref twardości. Zastosowanie tej technologii pozwoliło na jeszcze większy komfort snu i stabilniejsze podparcie dla ciała.

Materace piankowe na wymiar

Przykładowe dostępne opcje:

niestandardowe materace piankowe na wymiar - przykładowe opcje

Materace piankowe wybierane są najczęściej – wynika to z ich atrakcyjnych cen oraz doskonałych parametrów technicznych. Wewnątrz nowoczesnych materaców piankowych znajdziemy przede wszystkim pianki materacowe i pianki wysokoelastyczne. Większość z nich posiada karbowany system nacięć, poprawiających cyrkulację wewnątrz materaca, co znacząco wpływa na higienę snu użytkownika.

Innowacyjne materace lateksowe na wymiar

Przykładowe dostępne opcje:

niestandardowe materace lateksowe na wymiar - przykładowe opcje

Interesującą propozycją, szczególnie dla osób cierpiących na alergie, są materace lateksowe. Zastosowanie warstw lateksowych otworzyło zupełnie nowe możliwości dla samych producentów. Lateks, ze względu na swoją strukturę, znacząco podnosi poziom cyrkulacji powietrza. Wewnętrzny system kanalików w strukturze lateksu sprawia także, że pianka jest bardzo lekka. Materace lateksowe rekomendowane są alergikom oraz dzieciom – pianka lateksowa hamuje rozwój pleśni, grzybów, drobnoustrojów.

Komfortowe materace dziecięce na wymiar

Przykładowe dostępne opcje:

niestandardowe materace dziecięce na wymiar - przykładowe opcje

Każdy rodzic pragnie zapewnić swojemu dziecku spokojny i komfortowy sen. Wybierając konkretne łóżeczko nie mogą oni zapomnieć o odpowiednim materacu. Materace dziecięce na wymiar to propozycja dla najbardziej wymagających. Wśród najchętniej wybieranych warto wymienić materace kieszeniowe z warstwą lateksu czy też dwustronne materace piankowe, uzupełnione matą kokosową. W celu zapewnienia dziecku wygody materace dziecięce na wymiar zostały powleczone pokrowcami pikowanymi na odkładzie z włókna puszystego. Delikatnie otulają one ciało, zapewniają ciepło, wykazują również właściwości antyalergiczne.

Materace na wymiar – sklep internetowy Studio Materace

Większość sklepów z wyposażeniem sypialni oferuje materace w kilku standardowych rozmiarach. Kupienie modelu, który uzupełni łóżko wykonane na specjalne zamówienie lub mebel o nietypowym kształcie graniczy z cudem. Specjalnie dla wymagających klientów, którzy pragną uzupełnić ramę o nietypowych parametrach, oferujemy wykonanie wysokiej klasy materaca. Marzenie o wielkim, królewskim łożu wreszcie może nabrać realnych kształtów! Specjalnie dla Ciebie wykonamy materac o dużym rozmiarze, którego próżno szukać w ofercie większości producentów. Niezagospodarowana wnęka w sypialni przestanie zakłócać kompozycję - materace na wymiar idealnie wpasują się w każdą przestrzeń. Ponadto, z możliwości wykonania materaca według indywidualnych wytycznych skorzystają wysokie osoby, które do tej pory musiały borykać się z niewielką powierzchnią do spania, która mocno ograniczała ruchy i wymuszała przybieranie nieodpowiedniej pozycji podczas nocnego wypoczynku.

Wygodne materace niestandardowe

W naszej ofercie znajdują się materace niestandardowe o zróżnicowanej budowie wewnętrznej. Wybierając spośród materacy sprężynowych, kieszeniowych, lateksowych, piankowych, dziecięcych i nawierzchniowych, możesz dopasować twardość i strukturę powierzchni do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Niezależnie od tego, który materac znajdzie się w Twojej sypialni, możesz mieć pewność, że dokonałeś trafnego wyboru. Każdy z modeli charakteryzuje się bardzo dobrą cyrkulacją powietrza, która uniemożliwia gromadzenie się bakterii i roztoczy. Wysokiej jakości materiały i innowacyjna struktura wewnętrzna zapewniają stabilne podparcie dla kręgosłupa na całej jego długości, dzięki czemu bóle pleców czy głowy staną się wspomnieniem. Szeroka gama produktów o właściwościach ortopedycznych z pewnością zainteresuje osoby cierpiące na schorzenia  układu ruchowego oraz rodziców, którzy chcą wspierać zdrowy rozwój swojego dziecka.

Materac na wymiar: w trosce o komfort Twojego snu

Nietypowe zlecenia i wyzwania są naszą specjalnością. Jeśli nie jesteś przekonany, jaki model spełni Twoje oczekiwania, zachęcamy do kontaktu. Nasi wykwalifikowani pracownicy pomogą Ci zarówno dobrać optymalny rozmiar materaca do ramy łóżka, jak i ułatwią wybór konkretnego modelu.


powrót
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności