Materace nawierzchniowe

 

Materace nawierzchniowe – sklep internetowy

Aby zapewnić sobie maksymalny komfort podczas snu, nie zawsze trzeba inwestować w nowy materac. Jeśli odczuwasz dyskomfort związany ze spaniem na zbyt twardej lub zbyt miękkiej powierzchni, pomocne okażą się materace nawierzchniowe. Specjalne materace o zróżnicowanym stopniu twardości pomogą Ci stworzyć dla swojego ciała optymalne warunki do nocnego wypoczynku.

Wygodne materace nawierzchniowe – nowe łóżko niskim kosztem

Twój materac nie spełnia swojej funkcji tak dobrze, jak kiedyś, jednak chcesz jeszcze wstrzymać się z kupnem nowego modelu? A może nowy nabytek do sypialni okazał się zbyt twardy lub zbyt miękki? Proponujemy rozwiązanie, dzięki któremu znowu będziesz budzić się z uśmiechem na ustach. Materace nawierzchniowe to świetny dodatek do standardowego materaca. W naszym sklepie internetowym znajdziesz zarówno miękkie modele z plastycznej pianki termoelastycznej, jak i utwardzające materace z warstwą kokosu. Oferta materacy nawierzchniowych z pewnością zainteresuje również alergików – nakładki higieniczne wykonane z hipoalergicznych materiałów znacząco zwiększą higienę w czasie snu.

Solidne nakładki na materace utwardzające

Zbyt miękki materac czy wypełnienie rozkładanej sofy szybko przyczynią się do dolegliwości bólowych w okolicach kręgosłupa. Spanie na miękkich nawierzchniach sprawia, że główna oś naszego ciała zaczyna wyginać się w pałąk, powodując nierównomierny ucisk na dyski. Miękki materac może okazać się również problematyczny w okresie wiosny i lata, kiedy niezbędna jest lepsza cyrkulacja powietrza. Nakładki na materac utwardzające okażą się idealnym rozwiązaniem dla osób narzekających na zbyt miękki materac czy wypełnienie łóżka.

W przypadku nakładek utwardzających ich wnętrze najczęściej wypełnia mata kokosowa. Mata taka idealnie redukuje efekt zatapiania się w zbyt miękkim materacu i co ważniejsze: pozytywnie wpływa na higienę naszego snu. Maty kokosowe poprawiają cyrkulację powietrza, co przekłada się na lepsze wentylowanie skóry oraz zahamowanie powstawania drobnoustrojów czy grzybów wewnątrz struktury materaca. Twardsza nawierzchnia sprzyja także zmniejszeniu dolegliwości bólowych od strony kręgosłupa. Materac nawierzchniowy o twardej strukturze zalecany jest w przypadku osób przewlekle chorych – minimalizuje on ryzyko powstawania odleżyn.

Nakładki na materace zmiękczające dla szukających komfortu

Zbyt twarde podłoże może utrudniać wygodne ułożenie się do snu, jak również sprzyjać powstawaniu dolegliwości bólowych. Nakładki na materace zmiękczające pozwolą na znaczne zwiększenie komfortu w ciągu nocy, poprawią nasze samopoczucie i sprawią, że nie będziemy zmuszeni do zmiany łóżka czy dotychczasowego materaca. Nakładki na materace zmiękczające wypełnione są miękkimi piankami o wysokim stopniu elastyczności. Często są one również profilowane – falowany kształt sprawia, że ciało jest delikatnie masowane, co przekłada się na lepsze krążenie krwi. Nakładki na materace zmiękczające posiadają miękkie pokrowce pikowane na podkładzie z włókna puszystego, które chronią wnętrze i jednocześnie poprawiają higienę snu. Pokrowiec można zdjąć i prać w pralce automatycznej.

Materac nawierzchniowy ma za zadanie podnoszenie komfortu snu. Jego regularne stosowanie pozwoli też na znaczenie przedłużenie żywotności głównego materaca.

Materace nawierzchniowe – kanapa staje się łóżkiem!

Mieszkańcy małych mieszkań nie zawsze dysponują wystarczająco dużą przestrzenią, aby urządzić sypialnię z wygodnym łóżkiem. Tam, gdzie ograniczony metraż narzuca pewne ustępstwa, substytutem dla łóżka staje się rozkładana kanapa. Niestety, spanie na kanapie o nierównej powierzchni niedostosowanej do naszej anatomii może przynieść więcej szkody niż pożytku. Bóle kręgosłupa i głowy to tylko mała część z dolegliwości, jakie spowodowane są spaniem na nieodpowiedniej powierzchni. Kładąc na prowizorycznym łóżku materac nawierzchniowy, pozbawiasz się wszelkich problemów. Nowoczesne materace nawierzchniowe dostępne w naszym sklepie internetowym zapewnią Ci zdrowy i spokojny wypoczynek. W ofercie znajdują się modele o zróżnicowanej wielkości, dzięki czemu bez problemu dopasujesz rozmiar materaca do szerokości i długości łóżka. 

Materac nawierzchniowy również dla niespodziewanych gości!

Materace nawierzchniowe to nie tylko komfort dla domowników, ale i szansa na wygodny sen naszych gości. Chcąc przenocować bliskich często nie mamy im do zaoferowania osobnego łóżka. W takich sytuacjach materac nawierzchniowy może okazać się idealnym rozwiązaniem. Materace nawierzchniowe po złożeniu zajmują niewiele miejsca – z tego powodu są także chętnie brane w podróż.

 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności