Materac piankowy Satisfaction Extreme

 
darmowa dostawa
Materac piankowy Satisfaction Extreme
Materac piankowy Satisfaction Extreme
Materac piankowy Satisfaction Extreme
Czas wysyłki:
2 dni robocze
Dostępność:

Duża

Koszty dostawy:
Wysyłka gratis
Rozmiar
Ilość:
Cena:
339.00 
2 dni robocze
  • udostępnij:
 
 

Materac piankowy Satisfaction Extreme

Dwustronny materac z serii Satisfaction Extreme to materac piankowy. Materac wykonany jest z połączonych ze sobą, bez użycia kleju, profilowanych warstw pianki materacowej. Powyższe rozwiązanie zapewnia optymalną cyrkulację powietrza wewnątrz materaca.

Materac piankowy Satisfaction Extreme

Jedna  strona miękka wykonana jest z wysokojakościowej pianki materacowej z karbowaną powierzchnią pozwalającą uniknąć uczucia dyskomfortu.

Materac piankowy Satisfaction Extreme

Druga strona miękka wykonana jest z wysokojakościowej pianki materacowej z profilowaną, karbowaną powierzchnią pozwalającą na odpowiednie ułożenie ciała.

Pokrowiec

Pokrowiec Silver 9-cio strefowy, antyalergiczny, obustronnie pikowany ze specjalnie impregnowanej tkaniny na podkładzie puszystego włókna. Pokrowiec jest bardzo przyjemny w dotyku oraz posiada zamek umożliwiający jego łatwe zdejmowanie.

Pokrowiec na materac - Silver

Budowa i właściwości:

Materac dwustronny

Obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową. W zależności od potrzeb można go odwrócić na stronę twardą lub miękką.

 

 

 

Pianka materacowa

To rodzaj pianki poliuretanowej odpornej na odkształcenia i nacisk. Materace z pianki mają jednolitą budowę i wyróżniają się bardzo dobrą izolacją termiczną. Pianka materacowa posiada różne gęstości więc istnieje możliwość dopasowanie do indywidualnych potrzeb.

 

 

Cyrkulacja powietrza - System Studio M

Opatentowany system cyrkulacji powietrza "Studio M". Dzięki specjalnym nacięciom w blatach stworzyliśmy system cyrkulacji powietrza, który ogranicza gromadzenie kurzu i rozmnażania roztoczy wewnątrz materaca. Powyższe rozwiązanie korzystnie wpływa na przedłużenie żywotności materaca.

 

 

 

 

.

Dodatkowe informacje

Seria Satisfaction
Twardość miękki - H1
Darmowa dostawa

Zrób zakupy w naszym sklepie i skorzystaj z darmowej dostawy na terenie całej Polski.

25 lat gwarancji

Zakupy u nas to bezpieczeństwo zakupów i zadowolenie z użytkowania.

100 dni na testy materaca

Jesteśmy pewni naszego produktu dlatego dajemy Ci 100 dni na testy materaca w Twoim domu.

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności