Materac piankowy Satisfaction Optimal

 
darmowa dostawa
Materac piankowy Satisfaction Optimal
Materac piankowy Satisfaction Optimal
Materac piankowy Satisfaction Optimal
Czas wysyłki:
2 dni robocze
Dostępność:

Duża

Koszty dostawy:
Wysyłka gratis
Rozmiar
Ilość:
Cena:
863.00 
2 dni robocze
  • udostępnij:
 
 

Materac piankowy Satisfaction Optimal

Dwustronny materac z serii Satysfaction Optimal to wysokojakościowy materac, w którym rdzeń materaca został stworzony z pianki materacowej wysokoelastycznej. Karbowana powierzchnia w materacu wpływa na prawidłową wentylację materaca. Takie zestawienie jak najbardziej jest polecane do stosowania na stelażu regulowanym i nie tylko.

Materac piankowy Satisfaction Optimal

Jedna strona średnio miękka wykonana jest z wysokojakościowej pianki materacowej z unikalnymi konturowymi nacięciami, które tworzą formę 9-ciu stref twardości, idealnie dopasowując się do anatomicznej budowy ciała. Dodatkowa karbowana powierzchnia wewnętrzna wpływa na właściwą cyrkulacje powietrza. Rdzeń jest stworzony z wysokoelastycznej pianki z dodatkowym nacięciem w kształcie fali, która pozytywnie wpływa na komfort snu.

Materac piankowy Satisfaction Optimal

Druga strona średnio twarda powstała poprzez zastosowanie wysokojakościowej pianki materacowej. Karbowana powierzchnia pianki materacowej poprawia krążenie krwi. Połączenie komponentów w taki sposób niweluje nadmierny ucisk. Odporność na odkształcenia gwarantuje nam zastosowanie materiałów najwyższej klasy.

Pokrowiec

Pokrowiec Silver z wysokogatunkowej tkaniny żakardowej, antyalergiczny, obustronnie pikowany przeszyciami tworzącymi 9 stref, które wspomagają działanie sprężyn kieszeniowych. Tkanina na podkładzie z włókna puszystego, które uniemożliwia rozwój roztoczy i gromadzenie się niebezpiecznych pleśni. Zastosowanie pasów wentylacyjnych pozwala na doskonałą cyrkulację powietrza, a dodatkowe uchwyty boczne umożliwiają nam komfortowe przenoszenie lub obracanie materaca.

Pokrowiec na materac - Silver

 

Budowa i właściwości:

Materac dwustronny

Obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową. W zależności od potrzeb można go odwrócić na stronę twardą lub miękką.

 

 

 

9 stref twardości

Oznacza to, że wkład zastosowany w materacu posiada 9 stref twardości. 9-strefowa konstrukcja umożliwia znakomite dopasowanie oraz podparcie dla anatomicznej budowy ciała. Materace piankowe dzięki konturowym nacięciom również posiadają 9 stref twardości.

 

 

Pianka wysokoelastyczna

Posiada mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki. Dzięki tej strukturze uzyskuje się lepsze parametry podtrzymywania ciała, komfortu oraz sprężystości i elastyczności. Pianka wysokoelastyczna swoimi właściwościami zbliżona jest do lateksu. Dzięki otworkom wnętrze materaca jest wentylowane a to hamuje rozwój drobnoustrojów - bakterii, grzybów czy pleśni

 

 

Pianka materacowa

To rodzaj pianki poliuretanowej odpornej na odkształcenia i nacisk. Materace z pianki mają jednolitą budowę i wyróżniają się bardzo dobrą izolacją termiczną. Pianka materacowa posiada różne gęstości więc istnieje możliwość dopasowanie do indywidualnych potrzeb.

 

 

Cyrkulacja powietrza - System Studio M

Opatentowany system cyrkulacji powietrza "Studio M". Dzięki specjalnym nacięciom w blatach stworzyliśmy system cyrkulacji powietrza, który ogranicza gromadzenie kurzu i rozmnażania roztoczy wewnątrz materaca. Powyższe rozwiązanie korzystnie wpływa na przedłużenie żywotności materaca.

 

 

 

 

.

Dodatkowe informacje

Seria Satisfaction
Twardość średnio miękki - H2, średnio twardy - H3
Warstwy 9 stref, Pianka wysokoelastyczna
Darmowa dostawa

Zrób zakupy w naszym sklepie i skorzystaj z darmowej dostawy na terenie całej Polski.

25 lat gwarancji

Zakupy u nas to bezpieczeństwo zakupów i zadowolenie z użytkowania.

100 dni na testy materaca

Jesteśmy pewni naszego produktu dlatego dajemy Ci 100 dni na testy materaca w Twoim domu.

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności