Materac piankowy Satisfaction Exclusive

 
Czas wysyłki:
2 dni robocze
Dostępność:

Duża

Koszty dostawy:
Wysyłka gratis
Rozmiar
Ilość:
Cena:
1 313.00 
2 dni robocze
  • udostępnij:
 
 

Dwustronny materac dla najbardziej wymagających. Wszelkie komponenty są dobrane w taki sposób, aby zapewnić optymalną wygodę. Najbardziej komfortowy materac z serii Satysfaction. Dzięki nacięciom stworzyliśmy piankowy materac z 9-cioma strefami twardości, które są dodatkowo wspomagane poprzez odpowiedni dobór wysokogatunkowej pianki, która tworzy rdzeń materaca. Specjalne nacięcia konturowe w materacu pozwoliły nam na zastosowanie opatentowanego systemu cyrkulacji powietrza „STUDIO-M”. Materac z serii Satysfaction Exclusive jest zwieńczeniem naszych wieloletnich badań w temacie materacy piankowych.

Jedna strona średnio miękka to warstwa pianki termoelastycznej w której konturowe nacięcia tworzą 9 stref twardości. Pianka termoelastyczna pod wpływem temperatury idealnie dopasowuje się do anatomicznej budowy ciała. Materac automatycznie wraca do swojego pierwotnego kształtu  wówczas gdy nie jest używany. Takie zestawienie komponentów polecamy jako stronę letnią.

Druga strona średnio twarda stworzona została poprzez zastosowanie wysokoelastycznej pianki materacowej z nacięciami konturowymi tworzącymi 9 stref twardości. Rdzeń materaca został specjalnie dobrany i opracowany tak by zoptymalizować komfort snu poprzez zastosowanie wysokoelastycznej pianki materacowej, w której dodatkowe nacięcia wspomagają działanie 9-ciu stref twardości. Takie zestawienie polecane jest jako strona zimowa.

Pokrowiec GOLD - pokrowiec w którym została zastosowana wysokogatunkowa tkanina żakardowa z przeszyciami tworzącymi 9 stref. Jest to pokrowiec z serii zima - lato. Z jednej strony pikowany jest na podkładzie  włókna puszystego, antyalergicznego. Natomiast druga strona pokrowca tworzy stronę zimową. Pasy wentylacyjne  umożliwiają prawidłową cyrkulacje powietrza, która doskonale współgra z systemem STUDIO-M, a dodatkowe komfortowe uchwyty są wygodą w przenoszeniu czy przewracaniu materaca.

 

Dodatkowe informacje

Seria Satisfaction
Twardość średnio twardy - H3, twardy - H4
Warstwy 9 stref, Podwójne strefowanie, Pianka termoelastyczna, Pianka wysokoelastyczna, Wełna
Darmowa dostawa

Zrób zakupy w naszym sklepie i skorzystaj z darmowej dostawy na terenie całej Polski.

Gwarancja 24 miesiące!

Zakupy u nas to bezpieczeństwo zakupów i zadowolenie z użytkowania.

14 dni na zwrot

Każdy zakupiony materac można zwrócić w okresie 14 dni