Materac kieszeniowy Prestige LUX dla Dwojga

 
darmowa dostawa
Materac kieszeniowy Prestige LUX dla Dwojga
Materac kieszeniowy Prestige LUX dla Dwojga
Materac kieszeniowy Prestige LUX dla Dwojga
Czas wysyłki:
2 dni robocze
Dostępność:

Duża

Koszty dostawy:
Wysyłka gratis
Rozmiar
Ilość:
Cena:
954.00 
2 dni robocze
  • udostępnij:
 
 

Materac kieszeniowy Prestige LUX dla Dwojga

Materac Prestige LUX jest przeznaczony dla par o mocno zróżnicowanej wadze. Wysokojakościowa seria “materacy dla dwojga”. Ze względu na możliwość dużego zróżnicowania wagi pomiędzy kobietą i mężczyzną, wprowadziliśmy inne strefy dla osoby lżejszej oraz inne strefy dla osoby cięższej. Jak większość naszych materacy, w Serii Prestige Lux również zastosowaliśmy system cyrkulacji powietrza “STUDIO-M”.

Jedna strona średnio miękka charakteryzuje się zestawieniem lateksu z wysokojakościową pianką materacową. Warstwa lateksu zapewnia optymalne podparcie, dzięki czemu materac dostosowuje się do anatomicznej budowy ciała. Warstwa lateksu jest naturalnie higieniczna i antybakteryjna, dzięki czemu nie rozmnażają się roztocza. Kolejna warstwa wysokojakościowej pianki materacowej z mikroszczelinami zapewnia własciwą cyrkulację powietrza wg. systemu”STUDIO-M”.Druga strona miękka powstała poprzez zastosowanie termoelastycznej pianki typu Visco w połączeniu 
z wysokojakościową pianką materacową. Warstwa termoelastycznej pianki typu Visco posiada karbowaną powierzchnię, która wpływa korzystnie na poprawę komfortu snu. Kolejna warstwa specjalnej pianki materacowej z mikroszczelinami wspomaga działanie systemu cyrkulacji powietrza “STUDIO-M”.

Pokrowiec

Pokrowiec silver - pokrowiec antyalergiczny, obustronnie pikowany na podkładzie z włókna puszystego, które hamuje tworzenie się roztoczy. Dzianina o składzie 100% poliester nadaje właściwości wentylacyjne, również zastosowanie specjalnych pasów wentylacyjnych pozwala na lepsze wentylowanie wnętrza materaca. Specjalny system pikowania tworzy 9 stref twardości, dodatkowo wspomagając działanie sprężyny kieszeniowej.

Budowa i właściwości:

 

Materac dwustronny

Obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową. W zależności od potrzeb można go odwrócić na stronę twardą lub miękką.

 

 

 

9 stref twardości

Oznacza to, że wkład zastosowany w materacu posiada 9 stref twardości. 9-strefowa konstrukcja umożliwia znakomite dopasowanie oraz podparcie dla anatomicznej budowy ciała. Materace piankowe dzięki konturowym nacięciom również posiadają 9 stref twardości.

 

 

Sprężyna kieszeniowa

Największym walorem sprężyny kieszeniowej jest elastyczność punktowa, która umożliwia bardzo łatwe dopasowanie materaca do kształtów ciała. Każda sprężyna umieszczona została w osobnej kieszonce wykonanej z tkaniny, co umożliwiło zlikwidowanie wszelkich odgłosów pracujących wewnątrz materaca sprężyn. Gęste ułożenie takiej konstrukcji zapewnia optymalną sprężystość całego materaca. Sprężyny wykonane są z wysoko gatunkowego certyfikowanego drutu.

 

 

Pianka termoelastyczna VISCO

VISCO - jest to specjalna pianka pamiętająca, wyprodukowana na bazie wiskozy. Pianka Visco reaguje na temperaturę. W miejscach kontaktu z ciałem pod wpływem ciepła staje się bardziej miękka i dostosowuje się każdorazowo do kształtu ciała. Porowata struktura pianki, dzięki której organizm przybiera ergonomiczne kształty, poprawia kondycję kręgosłupa niwelując tym samym jego bóle.

 

 

Pianka wysokoelastyczna

Posiada mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki. Dzięki tej strukturze uzyskuje się lepsze parametry podtrzymywania ciała, komfortu oraz sprężystości i elastyczności. Pianka wysokoelastyczna swoimi właściwościami zbliżona jest do lateksu. Dzięki otworkom wnętrze materaca jest wentylowane a to hamuje rozwój drobnoustrojów - bakterii, grzybów czy pleśni

 

 

Pianka materacowa

To rodzaj pianki poliuretanowej odpornej na odkształcenia i nacisk. Materace z pianki mają jednolitą budowę i wyróżniają się bardzo dobrą izolacją termiczną. Pianka materacowa posiada różne gęstości więc istnieje możliwość dopasowanie do indywidualnych potrzeb.

 

 

Cyrkulacja powietrza - System Studio M

Opatentowany system cyrkulacji powietrza "Studio M". Dzięki specjalnym nacięciom w blatach stworzyliśmy system cyrkulacji powietrza, który ogranicza gromadzenie kurzu i rozmnażania roztoczy wewnątrz materaca. Powyższe rozwiązanie korzystnie wpływa na przedłużenie żywotności materaca.

 

 

Strona letnia

Strona lewnia materaca stworzona poprzez zastosowanie warstwy kokosu, która zapewnia lepszą wentylację wpływając korzystnie na nasze ciało w upalne dni. Dodatkową letnią stronę materaca tworzy pokrowiec przepikowany na podkładzie wpłókna puszystego. Ta strona materaca sprawia przez to wrażenie bardziej chłodnej, przewiewnej.

 

 

Strona zimowa

Zimowa strona materaca powstała poprzez zastosowanie termoelastyycznej pianki VISCO, która pod wpływem temperatury ciała dopasowuje się do sylwetki, oraz warstwa wełny. Oba surowce skutecznie ogrzewają ciało w chłodne dni.

 

 

 

 

Dodatkowe informacje

Seria Prestige
Twardość średnio miękki - H2, średnio twardy - H3
Warstwy 9 stref, Podwójne strefowanie, Pianka termoelastyczna, Pianka wysokoelastyczna
Darmowa dostawa

Zrób zakupy w naszym sklepie i skorzystaj z darmowej dostawy na terenie całej Polski.

25 lat gwarancji

Zakupy u nas to bezpieczeństwo zakupów i zadowolenie z użytkowania.

100 dni na testy materaca

Jesteśmy pewni naszego produktu dlatego dajemy Ci 100 dni na testy materaca w Twoim domu.

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności