Materac 140x200 – sklep internetowy

Poszukiwania dobrego materaca mogą okazać się długie i żmudne – decyzja o kupnie nowego materaca nie powinna być jednak podejmowana pochopnie. Chcąc zadbać o jakość naszego snu i własne zdrowie powinniśmy znaleźć produkt, który dopasowany będzie do naszych potrzeb, wagi. Wśród licznych propozycji materac 140x200 okaże się być strzałem w dziesiątkę. Dlaczego?

Funkcjonalny materac 140x200

Materac 140x200 to produkt niezwykle funkcjonalny, dedykowany zarówno dla singli, jak i par. Optymalna szerokość gwarantuje wygodę i możliwość przybrania dogodnej pozycji. Wybierając ten produkt musimy być świadomi, jak różne może być jego wypełnienie. Poprzez wybranie modelu opartego na sprężynach, piankach czy lateksie znacząco poprawimy komfort snu, zapewnimy odpowiednią pozycję dla naszego kręgosłupa i każdego dnia będziemy budzić się szczęśliwsi.

Klasyka w najlepszym wydaniu - materac sprężynowy 140x200

Wśród najczęściej wybieranych materacy wymienia się modele sprężynowe – ich wnętrze wypełniają sprężyny bonelowe o wysokim stopniu odporności na uszkodzenia czy odkształcenia. Materace takie uzupełniane są o dodatkowe warstwy pianek materacowych, których zadaniem jest podniesienie elastyczności struktury materaca, lepsze podparcie dla kręgosłupa użytkownika. Dużą zaletą materacy sprężynowych jest również ich niewygórowana cena.

Lekki i trwały, czyli materac piankowy 140x200

Materac piankowy 140x200 to idealny produkt dla osób, które kupują pierwszy materac – wśród licznych modeli znaleźć można propozycje z innowacyjnymi piankami o doskonałych parametrach technicznych. W nowoczesnych materacach piankowych, poza klasyczną pianką materacową, wykorzystywana jest pianka termoelastyczna VISCO, która mięknie w kontakcie ze skórą i każdorazowo dopasowuje się do kształtów ciała. Pianka termoelastyczna to także materiał chętnie wykorzystywany w nakładkach na materace.

Wewnątrz materacy piankowych znajdziemy piankę wysokoelastyczną. Posiada ona wysokie parametry podtrzymywania ciała, zapewnia elastyczność struktury materaca, nie ugniata się. Interesującym produktem jest także ekologiczna pianka rebound – to tworzywo powtórnie spieniane, które w połączeniu z innymi piankami pozwala na uzyskanie efektu podobnego do sprężyny bonelowej.

Kieszeniowy materac 140x200

Szukając materaca dla dwojga kieszeniowy materac 140x200 okaże się najlepszym wyborem. Sprężyny kieszeniowe uginają się punktowo, pracują niezależnie od siebie – oznacza to, że materac 140x200 będzie uginał się wyłącznie w miejscach nacisku. Umieszczenie sprężyn w materiałowych kieszonkach pozwoliło również na znaczne ograniczenie hałasu podczas ich pracy i zapewnienie użytkownikom spokojnego snu. Materac kieszeniowy 140x200 wypełniany jest innowacyjnymi piankami, warstwami lateksu, matą kokosową. Zadaniem tej ostatniej jest usztywnienie struktury materaca i wychwytywanie wilgoci.

Materac lateksowy 140x200 – propozycja dla alergików

Problem alergii dotyczy coraz większej liczby Polaków. Minimalizowanie jej efektów to przede wszystkim zachowanie wysokiej higieny snu. Materac lateksowy 140x200 jest propozycją dla alergików: struktura lateksu pozwala na zwiększenie cyrkulacji powietrza wewnątrz materaca, zahamowanie rozwoju roztoczy, grzybów i pleśni. Olbrzymią zaletą lateksu jest także fakt, że doskonale dopasowuje się on do sylwetki, zapewniając wysoki komfort wypoczynku. Lateks bardzo dobrze izoluje też przed chłodem, przez co wykorzystywany jest w materacach dwustronnych po stronie zimowej. W wielu modelach materaców lateksowych rdzeń tworzą sprężyny kieszeniowe.

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności