Materac piankowy Satisfaction Normal

 
darmowa dostawa
Materac piankowy Satisfaction Normal
Materac piankowy Satisfaction Normal
Materac piankowy Satisfaction Normal
Czas wysyłki:
2 dni robocze
Dostępność:

Duża

Koszty dostawy:
Wysyłka gratis
Rozmiar
Ilość:
Cena:
715.00 
2 dni robocze
  • udostępnij:
 
 

Materac piankowy Satisfaction Normal

Dwustronny materac z serii Satisfaction Normal na bazie wysokoelastycznej pianki materacowej z poprzecznymi nacięciami tworzącymi 9 stref twardości. Dodatkowo udoskonalony poprzez zastosowanie blatu z pianki materacowej z karbowaną powierzchnią.

Materac piankowy Satisfaction Normal

Jedna strona średnio miękka wykonana jest z wysokoelastycznej pianki materacowej z poprzecznymi nacięciami tworzącymi 9 stref twardości.Powyższe rozwiązanie korzystnie wpływa na nasz układ nerwowy.

Materac piankowy Satisfaction Normal

Druga strona średnio twarda wykonana jest z wysokojakościowej pianki materacowej z karbowaną powierzchnią wspomagającą krążenie krwi, co korzystnie wpływa na nasze samopoczucie. Pod warstwą pianki materacowej znajduje się rdzeń z nacięciami tworzącymi 9 stref twardości.

Pokrowiec

Pokrowiec Silver 9-cio strefowy, antyalergiczny, obustronnie pikowany ze specjalnie impregnowanej tkaniny na podkładzie puszystego włókna. Pokrowiec jest bardzo przyjemny w dotyku oraz posiada zamek umożliwiający jego łatwe zdejmowanie.

Pokrowiec na materac - Silver

Budowa i właściwości:

Materac dwustronny

Obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową. W zależności od potrzeb można go odwrócić na stronę twardą lub miękką.

 

 

 

9 stref twardości

Oznacza to, że wkład zastosowany w materacu posiada 9 stref twardości. 9-strefowa konstrukcja umożliwia znakomite dopasowanie oraz podparcie dla anatomicznej budowy ciała. Materace piankowe dzięki konturowym nacięciom również posiadają 9 stref twardości.

 

 

Pianka wysokoelastyczna

Posiada mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki. Dzięki tej strukturze uzyskuje się lepsze parametry podtrzymywania ciała, komfortu oraz sprężystości i elastyczności. Pianka wysokoelastyczna swoimi właściwościami zbliżona jest do lateksu. Dzięki otworkom wnętrze materaca jest wentylowane a to hamuje rozwój drobnoustrojów - bakterii, grzybów czy pleśni

 

 

Pianka materacowa

To rodzaj pianki poliuretanowej odpornej na odkształcenia i nacisk. Materace z pianki mają jednolitą budowę i wyróżniają się bardzo dobrą izolacją termiczną. Pianka materacowa posiada różne gęstości więc istnieje możliwość dopasowanie do indywidualnych potrzeb.

 

 

Cyrkulacja powietrza - System Studio M

Opatentowany system cyrkulacji powietrza "Studio M". Dzięki specjalnym nacięciom w blatach stworzyliśmy system cyrkulacji powietrza, który ogranicza gromadzenie kurzu i rozmnażania roztoczy wewnątrz materaca. Powyższe rozwiązanie korzystnie wpływa na przedłużenie żywotności materaca.

 

 

 

.

Dodatkowe informacje

Seria Satisfaction
Twardość średnio twardy - H3, twardy - H4
Warstwy 9 stref, Pianka wysokoelastyczna
Darmowa dostawa

Zrób zakupy w naszym sklepie i skorzystaj z darmowej dostawy na terenie całej Polski.

25 lat gwarancji

Zakupy u nas to bezpieczeństwo zakupów i zadowolenie z użytkowania.

100 dni na testy materaca

Jesteśmy pewni naszego produktu dlatego dajemy Ci 100 dni na testy materaca w Twoim domu.

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności