Materac lateksowy Latex HIT Normal

 
-30% darmowa dostawa
Materac lateksowy Latex HIT Normal
Materac lateksowy Latex HIT Normal
Czas wysyłki:
2 dni robocze
Dostępność:

Duża

Koszty dostawy:
Wysyłka gratis
Rozmiar
Ilość:
Cena:
672.00 
960.00
-30% taniej o 288.00,
2 dni robocze
  • udostępnij:
 
 

Dwustronny średnio twardy materac z serii Latex na bazie 9-cio strefowej sprężyny kieszeniowej.  Jest to materac, który zadowoli najbardziej wymagających klientów. Strefowe sprężyny nadają materacowi elastyczność, pianka rebound usztywnia powierzchnię, a latex zapewnia trwałość i odporność na odkształcenia. Dodatkowo w modelu zastosowany został system cyrkulacji powietrza "STUDIO M", który poprawia przepływ powietrza wewnątrz materaca a jednocześnie redukuje gromadzenie się kurzu i rozmnażanie roztoczy.
Materac lateksowy Latex HIT NormalObie strony materaca średnio twarde wykonane zostały z połączenia blatu lateksu z reboundem.  Pianka  lateksowa posiada system kanalików, które usprawniają cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Materiał ten wyróżnia się nie tylko idealnym dopasowaniem do kształtów naszego ciała, ale także właściwościami antyalergicznymi. W połączeniu z pianką reboun stworzyliśmy elastyczny i komfortowy materac dla bardzo wymagających klientów. Dodatkowo pomiędzy pianką a sprężyną zastosowana została warstwa przekładki materacowej, która znacznie przedłuża żywotność materaca. Wewnątrz materaca zostały zastosowane sprężyny kieszeniowe o zróżnicowanych twardościach, które dzielą materac na 9 stref. Takie rozwiązanie gwarantuje Nam właściwe podparcie kręgosłupa zapewniając dobry sen.

 

Całkowita wysokość materaca: 23 cm

 

 

Budowa i właściwości:

 

Materac dwustronnyMaterac dwustronny

Obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową.

 

 

 

9 stref twardości9 stref twardości

Oznacza to, że wkład zastosowany w materacu posiada 9 stref twardości. 9-strefowa konstrukcja umożliwia znakomite dopasowanie oraz podparcie dla anatomicznej budowy ciała. Materace piankowe dzięki konturowym nacięciom również posiadają 9 stref twardości.

 

 

Sprężyna kieszeniowaSprężyna kieszeniowa

Największym walorem sprężyny kieszeniowej jest elastyczność punktowa, która umożliwia bardzo łatwe dopasowanie materaca do kształtów ciała. Każda sprężyna umieszczona została w osobnej kieszonce wykonanej z tkaniny, co umożliwiło zlikwidowanie wszelkich odgłosów pracujących wewnątrz materaca sprężyn. Gęste ułożenie takiej konstrukcji zapewnia optymalną sprężystość całego materaca. Sprężyny wykonane są z wysoko gatunkowego certyfikowanego drutu.

 

 

LateksLatex

Latex bardzo dobrze dopasowuje się do sylwetki, co przekłada się na komfort i wypoczynek w czasie snu. Dzięki temu budzimy się z lepszym nastrojem oraz co ważne w lepszej kondycji fizycznej. Zastosowanie lateksu w materacach zmniejsza ryzyko wystąpienia alergii, zapewniając komfort i wygodę w trakcie użytkowania tego typu materacy. Sysytem kanalików znajdujących się w strukturze lateksu usprawnia cyrkulację powietrza, sprawiając, że pianka jest lekka. Hamuje też rozwój drobnoustrojów: bakterii, pleśni, grzybów, wykazując właściwości antyalergiczne

 

 

ReboundRebound

To nowatorska, elastyczna pianka wtórnie spieniana. W połączeniu z piankami klasycznymi w budowie materaca, daje efekt podobny, jak przy zastosowaniu sprężyny bonellowej. To produkt ekologiczny, dzięki czemu cieszy się dużą popularnością wśród producentów mebli i materacy.

 

Cyrkulacja - system Studio MCyrkulacja powietrza - System Studio M

Opatentowany system cyrkulacji powietrza "Studio M". Dzięki specjalnym nacięciom w blatach stworzyliśmy system cyrkulacji powietrza, który ogranicza gromadzenie kurzu i rozmnażania roztoczy wewnątrz materaca. Powyższe rozwiązanie korzystnie wpływa na przedłużenie żywotności materaca.

 

 

 

 

 

Dodatkowe informacje

Seria Latex
Twardość średnio miękki - H2
Warstwy 9 stref, Sprężyny kieszeniowe, Pianka Rebound, Lateks
Darmowa dostawa

Zrób zakupy w naszym sklepie i skorzystaj z darmowej dostawy na terenie całej Polski.

25 lat gwarancji

Zakupy u nas to bezpieczeństwo zakupów i zadowolenie z użytkowania.

100 dni na testy materaca

Jesteśmy pewni naszego produktu dlatego dajemy Ci 100 dni na testy materaca w Twoim domu.

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności