Materace piankowe

 

Materace piankowe – sklep internetowy

Bóle kręgosłupa, obracanie się z boku na bok i dyskomfort po źle przespanej nocy to problemy, które bardzo mocno wpływają na komfort życia i funkcjonowanie w ciągu dnia. Rozwiązanie, które pomoże raz na zawsze pozbyć się „nocnych koszmarów” jest prostsze, niż może się wydawać. Wymiana materaca na nowy model dopasowany do Twojej budowy anatomicznej to pewny sposób na witanie każdego dnia promiennym uśmiechem. Poznaj wysokiej klasy materace piankowe i daj sobie szansę na błogi odpoczynek.

Materac piankowy – komfort, jakiego nie znałeś

Materace piankowe to propozycja dla wszystkich, którzy chcą zapewnić sobie najwyższy komfort podczas snu oraz pragną kompleksowo zadbać o swoje zdrowie.  Ze względu na swoją ponadprzeciętną elastyczność i sprężystość, materace piankowe harmonijnie dopasowują się do krzywizn ciała i dają poczucie niespotykanej wcześniej wygody. Dodatkowym udogodnieniem jest zastąpienie gładkiej powierzchni karbowaną strukturą, która pozytywnie wpływa na układ krążenia oraz zastosowanie technologii stref twardości.

Materace piankowe z warstwą memory foam

W odpowiedzi na największe oczekiwania naszych klientów wzbogaciliśmy niektóre z modeli materacy warstwą pianki termoelastycznej. Innowacyjny materiał wnosi do sypialni całkiem nowe standardy i na nowo definiuje pojęcie komfortu podczas snu. Plastyczna warstwa reaguje na ciepło ludzkiego ciała i elastycznie dopasowuje się do wszystkich krzywizn. Kładąc się na materacu z pianki termoelastycznej, możemy odnieść wrażenie, że wręcz zapadamy się w materacu, który otula nas swoją miękkością. Nieużywany materac wraca do swojego poprzedniego kształtu.   

Materace piankowe idealne dla alergików

Dzięki zaawansowanym systemom cyrkulacji powietrza „STUDIO-M”, odpowiedniej wentylacji oraz właściwościom samej pianki, materace piankowe cieszą się szczególnie dużym zainteresowaniem wśród alergików. Ponadto, specyfika materiału i przemyślana budowa zapobiegają przegrzewaniu się organizmu oraz poceniu, co znacząco poprawia komfort podczas wypoczynku.

Materace piankowe – SERIA SATISFACTION

Seria Satisfaction to seria materacy piankowych. Zestawienie najwyższych gatunków pianek po to by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających. Wysokogatunkowa pianka materacowa, pianka wysokoelastyczna, pianka termoelastyczna, naturalna mata kokosowa pozwoliły nam na stworzenie serii materacy piankowych doskonale nadających się do stelaży regulowanych. Konturowe nacięcia, które zastosowaliśmy w materacach serii Satisfaction tworzą 9 stref twardości dopasowują się do anatomicznej budowy ciała oraz poprawiają cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca. Strefy twardości 

w materacach z serii Satisfaction są przyjazne dla kręgosłupa. Oferując dwustronne materace umożliwiamy Państwu dowolne dopasowanie twardości materaca do własnych upodobań i potrzeb. 

Nasze materace zapewniają wysoki komfort snu poprzez zastosowanie w nich komponentów, które korzystnie wpływają na poprawę krążenia jednocześnie poprawiając nasze samopoczucie. 


 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności