Materace kieszeniowe

 

Materace kieszeniowe – sklep internetowy

Głównym zadaniem materaca jest zapewnienie maksymalnego komfortu podczas snu. Nowoczesne materace kieszeniowe spełniają swoją rolę idealnie. Niezależnie od tego, czy poszukujesz wygodnego materaca dla jednej osoby, czy chcesz uzupełnić duże, podwójne łóżko, w bogatej ofercie naszego sklepu znajdziesz model trafnie odpowiadający Twoim oczekiwaniom. Poznaj wysokiej klasy materace kieszeniowe i przekonaj się na własnej skórze, jak wiele w Twoim życiu może zmienić dobrze dobrany materac.

Innowacyjna budowa materaca dla Twojego komfortu

Zdrowy, spokojny sen jest gwarancją dobrego samopoczucia przez cały dzień oraz podstawą prawidłowego funkcjonowania fizycznego oraz psychicznego. Aby noc była czasem wartościowego odpoczynku, niezbędne jest stworzenie dla ciała i ducha optymalnych warunków. To, jak efektywny będzie sen, zależy przede wszystkim od materaca. Materace kieszeniowe dostępne w naszym sklepie zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewniać ulgę zmęczonym mięśniom. Nowoczesna budowa, rozbudowany system sprężyn kieszeniowych generujących setki punktów podparcia, zastosowanie wysokogatunkowych materiałów oraz zaawansowane systemy stref twardości sprawiają, że powierzchnia materaca idealnie dopasowuje się do anatomicznej budowy ciała, zapewniając kręgosłupowi stabilne podparcie na całej jego długości. Ponadto, karbowana powierzchnia delikatnie masuje ciało, co pozytywnie wpływa na układ krążenia. 

Materace kieszeniowe idealne dla dwojga

Nieprzespane noce i dyskomfort związanym z odczuwaniem ruchów osoby śpiącej obok są już historią. Mamy wielką przyjemność przedstawić serię materacy kieszeniowych „dla dwojga”. Linia produktów o zaawansowanej, dokładnie przemyślanej w najmniejszym szczególe konstrukcji dedykowana jest w szczególności parom o zróżnicowanej wadze i budowie ciała. System niezależnych stref twardości pozwala na spokojny, niezakłócony sen każdemu z użytkowników materaca.

Materace kieszeniowe – SERIA PRESTIGE 

Z uwagi na fakt, iż ciało człowieka możemy podzielić na strefy, z których każda potrzebuje innego podparcia podczas leżenia, w serii Prestige użyte zostały sprężyny kieszeniowe o różnej twardości. Ułożone w taki sposób, aby stworzyć 9 stref o zmiennej twardości materaca. Sprężyny zostały umieszczone w oddzielnych kieszonkach, wykonanych z tkaniny antyalergicznej, łącząc się ze sobą tylko w punktach styczności. Sprężyny kieszeniowe dzięki swej elastyczności punktowej gwarantują lepsze zastosowanie unikalnego systemu cyrkulacji powietrza „STUDIO-M”, stworzonego przez doświadczonych technologów Naszej firmy. Dodatkowe nacięcia konturowe w formie 9-ciu stref wspomagają działanie sprężyny kieszeniowej, perfekcyjnie dopasowując się do anatomicznej budowy ciała. 

Zastosowanie komponentów najwyższej jakości w połączeniu z pianką termoelastyczną typu Visco, naturalnym kokosem, oraz wysoko elastyczną pianką materacową, pozwoliło nam stworzyć linię materacy z serii Prestige dla bardzo wymagających osób.

 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności