Materac piankowy Satisfaction HIT Optimal

 
-30% darmowa dostawa
Materac piankowy Satisfaction HIT Optimal
Materac piankowy Satisfaction HIT Optimal
Czas wysyłki:
2 dni robocze
Dostępność:

Duża

Koszty dostawy:
Wysyłka gratis
Rozmiar
Ilość:
Cena:
432.60 
618.00
-30% taniej o 185.40,
2 dni robocze
  • udostępnij:
 
 

Dwustronny średnio twardy piankowy materac z serii Satisfaction. Materac wyposażony w poprzeczne nacięcia tworzące 9 stref twardości, które idealnie odwzorowują kształt i ułożenie naszego ciała. Dodatkowo zastosowano w nim system cyrkulacji powietrza "STUDIO M", który redukuje gromadzenie się kurzu i rozmnażanie roztoczy. Materac ten jest zwieńczeniem naszych wieloletnich badań w tematyce materacy piankowych.
Materac piankowy Satisfaction HIT OptimalObie strony materaca średnio twarde wykonane zostały z połączenia wysokogatunkowej pianki materacowej z pianką rebound. Górna i dolna strona materaca posiada unikalne nacięcia konturowe tworzące 9 stref twardości. Dzięki zastosowaniu tej technologii zyskaliśmy materac, który umożliwia właściwe podparcie w najbardziej newralgicznych częściach ciała.  Rdzeń materaca to ekologiczna pianka rebound, która nie tylko usztywnia materac, ale również nadaje odpowiedniej elastyczności całej konstrukcji materaca. Materac ten został udoskonalony przez zastosowanie systemu cyrkulacji powietrza "STUDIO M"
 

Całkowita wysokość materaca: 21 cm

 

 

Budowa i właściwości:

Materac dwustronnyMaterac dwustronny

Obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową.

 

 

9 stref twardości9 stref twardości

Oznacza to, że wkład zastosowany w materacu posiada 9 stref twardości. 9-strefowa konstrukcja umożliwia znakomite dopasowanie oraz podparcie dla anatomicznej budowy ciała. Materace piankowe dzięki konturowym nacięciom również posiadają 9 stref twardości.

 

Cyrkulacja - system Studio MCyrkulacja powietrza - system Studio M

Opatentowany system cyrkulacji powietrza "Studio M". Dzięki specjalnym nacięciom w blatach stworzyliśmy system cyrkulacji powietrza, który ogranicza gromadzenie kurzu i rozmnażania roztoczy wewnątrz materaca. Powyższe rozwiązanie korzystnie wpływa na przedłużenie żywotności materaca.

 

Pianka materacowaPianka materacowa

To rodzaj pianki poliuretanowej odpornej na odkształcenia i nacisk. Materace z pianki mają jednolitą budowę i wyróżniają się bardzo dobrą izolacją termiczną. Pianka materacowa posiada różne gęstości więc istnieje możliwość dopasowanie do indywidualnych potrzeb.

 

ReboundRebound

To nowatorska, elastyczna pianka wtórnie spieniana. W połączeniu z piankami klasycznymi w budowie materaca, daje efekt podobny, jak przy zastosowaniu sprężyny bonellowej. To produkt ekologiczny, dzięki czemu cieszy się dużą popularnością wśród producentów mebli i materacy.

Dodatkowe informacje

Seria Satisfaction
Twardość średnio miękki - H2
Warstwy 9 stref, Pianka materacowa, Pianka Rebound
Darmowa dostawa

Zrób zakupy w naszym sklepie i skorzystaj z darmowej dostawy na terenie całej Polski.

25 lat gwarancji

Zakupy u nas to bezpieczeństwo zakupów i zadowolenie z użytkowania.

100 dni na testy materaca

Jesteśmy pewni naszego produktu dlatego dajemy Ci 100 dni na testy materaca w Twoim domu.

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności