Materac lateksowy Latex Typical

 
darmowa dostawa
Materac lateksowy Latex Typical
Materac lateksowy Latex Typical
Materac lateksowy Latex Typical
Czas wysyłki:
2 dni robocze
Dostępność:

Duża

Koszty dostawy:
Wysyłka gratis
Rozmiar
Ilość:
Cena:
1 319.00 
2 dni robocze
  • udostępnij:
 
 

Materac lateksowy Latex Typical

Materac z serii Latex Typical to dwustronny materac lateksowy. Stworzony dla wielbicieli lateksu. Materac wykonany w całości z lateksu. To połączenie 12 cm nieco twardszej płyty lateksowej z 3 cm  miększą warstwą lateksu.

Materac lateksowy Latex Typical

Jedna  strona średnio miękka utworzona z 12cm bryły lateksu z oryginalnym ułożeniem otworów wentylacyjnych o 7 strefach twardości. Takie połączenie gwarantuje doskonałe podparcie dla naszego kręgosłupa, a jednocześnie zapewnia prawidłową cyrkulacje powietrza.

Materac lateksowy Latex Typical

Druga  strona to, średnio twarda płyta naturalnego lateksu z drobnymi mikroszczelinami które dodatkowo poprawiają wentylacje. Zaletą materacy lateksowych jest  ich bardzo duża  elastyczność punktowa, dobra izolacja cieplna, świetne właściwości rehabilitacyjne oraz to, że się nie odkształcają z biegiem lat.

Pokrowiec

Pokrowiec Silver - 9-cio strefowy, antyalergiczny, obustronnie pikowany ze specjalnie impregnowanej tkaniny na podkładzie puszystego włókna. Pokrowiec jest bardzo przyjemny w dotyku, posiada zamek umożliwiający jego łatwe zdejmowanie.

Pokrowiec na materac Silver

Budowa i właściwości:

Materac dwustronny

Obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową. W zależności od potrzeb można go odwrócić na stronę twardą lub miękką.

 

 

 

Latex

Latex bardzo dobrze dopasowuje się do sylwetki, co przekłada się na komfort i wypoczynek w czasie snu. Dzięki temu budzimy się z lepszym nastrojem oraz co ważne w lepszej kondycji fizycznej. Zastosowanie lateksu w materacach zmniejsza ryzyko wystąpienia alergii, zapewniając komfort i wygodę w trakcie użytkowania tego typu materacy. Sysytem kanalików znajdujących się w strukturze lateksu usprawnia cyrkulację powietrza, sprawiając, że pianka jest lekka. Hamuje też rozwój drobnoustrojów: bakterii, pleśni, grzybów, wykazując właściwości antyalergiczne

 

 

Cyrkulacja powietrza - System Studio M

Opatentowany system cyrkulacji powietrza "Studio M". Dzięki specjalnym nacięciom w blatach stworzyliśmy system cyrkulacji powietrza, który ogranicza gromadzenie kurzu i rozmnażania roztoczy wewnątrz materaca. Powyższe rozwiązanie korzystnie wpływa na przedłużenie żywotności materaca.

 

 

 

 

Dodatkowe informacje

Seria Latex
Twardość średnio miękki - H2, średnio twardy - H3
Warstwy 9 stref, Lateks
Darmowa dostawa

Zrób zakupy w naszym sklepie i skorzystaj z darmowej dostawy na terenie całej Polski.

25 lat gwarancji

Zakupy u nas to bezpieczeństwo zakupów i zadowolenie z użytkowania.

100 dni na testy materaca

Jesteśmy pewni naszego produktu dlatego dajemy Ci 100 dni na testy materaca w Twoim domu.

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności