Nota Prawna - zakaz kopiowania (prawa autorskie)

 

Materiały umieszczone w sklepie internetowym studiomaterace.pl objęte są ochroną wynikającą z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Właścicielem autorskich praw majątkowych jest PTM Sp. z o.o. NIP: 551-20-58-910, NUMER KRS: 0000246800 Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Wysokość kapitału zakładowego: 600.000,00 zł (wpłacony w całości).

Właściciel autorskich praw majątkowych zastrzega w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.), że dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych w sklepie internetowym studiomaterace.pl jest zabronione bez względu na cel w jakim miałoby ono nastąpić, a także niezależnie od użytego środka przekazu.

Zabrania się m.in. kopiowania, modyfikowania i rozpowszechniania zamieszczonych w sklepie internetowym studiomaterace.pl materiałów, w szczególności katalogu produktów bądź jego elementów, w tym fotografii, grafik, banerów, znaków, tekstów itp., a także umieszczania materiałów lub ich części na jakimkolwiek serwisie internetowym lub serwerze, pod groźbą sankcji prawnych.

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności