Sklep internetowy materace – jaki materac wybrać dla siebie?

Spokojny i zdrowy sen to w dużej mierze zasługa odpowiednio dobranego materaca. Obecnie możliwe jest wybieranie pomiędzy licznymi modelami o różnorodnych wkładach. Sklep internetowy materace zaproponuje Państwu szeroki wybór materaców dla dorosłych jak i dla dzieci, dbając o najwyższą jakość usług i swoich produktów.

Jakie materace warto wziąć pod uwagę podczas kupna?

Odpowiednio dobrany materac wspiera nasz kręgosłup podczas snu, pozwala na zrelaksowanie mięśni go okalających. Istotny jest nie tylko wkład materaca, ale również jego twardość – w przypadku osób z problemami zdrowotnymi sugerowane jest kupowanie twardszych materacy. Obecnie wśród najchętniej kupowanych materacy wymienia się przede wszystkim klasyczne materace sprężynowe oparte na sprężynach bonellowych. Materace takie posiadają doskonały stosunek jakości do ceny, często również uzupełniane są o wewnętrzne warstwy wykonane z lateksu czy pianek wysokoelastycznych. Zastosowanie tego typu technologii pozwala na stworzenie produktu odpowiedniego dla dużej grupy odbiorców. Materace sprężynowe posiadają powłoki tworzone z miękkiej i przyjemnej w dotyku bawełny – pokrowce można ściągać i prać w pralkach automatycznych.

Drugim rodzajem chętnie kupowanych materacy są materace kieszeniowe. W ich przypadku sprężyny pracują niezależne od siebie i uginają się punktowo w miejscu nacisku. Dodatkowo każda sprężyna umieszczona jest w kieszonce wykonanej z materiału, przez co pracują one znacznie ciszej, nie stykają się ze sobą.

Sklep internetowy z materacami: nowoczesne technologie na wyciągnięcie ręki

Nasz sklep internetowy materace proponuje Państwu wiele innowacyjnych technologii, które znacząco wpłyną na jakość snu. Jedną z nich jest System Studio M, czyli system nacięć na blatach, który pozwala na znacznie lepszą cyrkulację powietrza. Wiele modeli posiada również piankę termoelastyczną Visco, która w kontakcie z ciepłem ludzkiego ciała mięknie i pozwala na lepsze dopasowanie podczas snu.

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności