Materac kieszeniowy Prestige HIT Normal

 
-30% darmowa dostawa
Materac kieszeniowy Prestige HIT Normal
Materac kieszeniowy Prestige HIT Normal
Czas wysyłki:
2 dni robocze
Dostępność:

Duża

Koszty dostawy:
Wysyłka gratis
Rozmiar
Ilość:
Cena:
343.70 
491.00
-30% taniej o 147.30,
2 dni robocze
  • udostępnij:
 
 

Dwustronny średnio miękki materac z serii Prestige na bazie 9-cio strefowej sprężyny kieszeniowej. walorem materacy kieszeniowych jest elastyczność punktowa, która pozwala na idealne dopasowanie do kształtów ciała gościa. Dodatkowo w modelu zastosowany został system cyrkulacji powietrza "STUDIO M", który poprawia przepływ powietrza wewnątrz materaca jednocześnie redukując  gromadzenie się kurzu i rozmnażanie roztoczy.
Materac kieszeniowy Prestige HIT NormalObie strony materaca średnio miękkie wykonane zostały z wysokojakościowej pianki materacowej o karbowanej powierzchni. Zastosowanie tego typu nacięć korzystnie wpływa na poprawę krążenia krwi w organizmie, co przekłada się na Nasze samopoczucie. Dodatkowo pomiędzy pianką a sprężyną zastosowana została warstwa przekładki materacowej, która tworzy formę separacji między sprężyną a pianką i znacznie przedłuża żywotność materaca. Rdzeń materaca tworzą sprężyny kieszeniowe o zróżnicowanych twardościach, które dzielą materac na 9 stref twardości. Takie rozwiązanie gwarantuje Nam właściwe podparcie kręgosłupa zapewniając dobry sen.

Materac kieszeniowy Prestige HIT Normal

Całkowita wysokość materaca: 18 cm

 

Budowa i właściwości:

 

Materac dwustronny

Obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową. W zależności od potrzeb można go odwrócić na stronę twardą lub miękką.

 

 

 

9 stref twardości

Oznacza to, że wkład zastosowany w materacu posiada 9 stref twardości. 9-strefowa konstrukcja umożliwia znakomite dopasowanie oraz podparcie dla anatomicznej budowy ciała. Materace piankowe dzięki konturowym nacięciom również posiadają 9 stref twardości.

 

 

Sprężyna kieszeniowa

Największym walorem sprężyny kieszeniowej jest elastyczność punktowa, która umożliwia bardzo łatwe dopasowanie materaca do kształtów ciała. Każda sprężyna umieszczona została w osobnej kieszonce wykonanej z tkaniny, co umożliwiło zlikwidowanie wszelkich odgłosów pracujących wewnątrz materaca sprężyn. Gęste ułożenie takiej konstrukcji zapewnia optymalną sprężystość całego materaca. Sprężyny wykonane są z wysoko gatunkowego certyfikowanego drutu.

 

 

Pianka materacowa

To rodzaj pianki poliuretanowej odpornej na odkształcenia i nacisk. Materace z pianki mają jednolitą budowę i wyróżniają się bardzo dobrą izolacją termiczną. Pianka materacowa posiada różne gęstości więc istnieje możliwość dopasowanie do indywidualnych potrzeb.

 

 

Cyrkulacja powietrza - System Studio M

Opatentowany system cyrkulacji powietrza "Studio M". Dzięki specjalnym nacięciom w blatach stworzyliśmy system cyrkulacji powietrza, który ogranicza gromadzenie kurzu i rozmnażania roztoczy wewnątrz materaca. Powyższe rozwiązanie korzystnie wpływa na przedłużenie żywotności materaca.

 

 

 

 

 

Dodatkowe informacje

Seria Prestige
Twardość średnio twardy - H3
Warstwy 9 stref, Sprężyny kieszeniowe, Pianka materacowa
Darmowa dostawa

Zrób zakupy w naszym sklepie i skorzystaj z darmowej dostawy na terenie całej Polski.

25 lat gwarancji

Zakupy u nas to bezpieczeństwo zakupów i zadowolenie z użytkowania.

100 dni na testy materaca

Jesteśmy pewni naszego produktu dlatego dajemy Ci 100 dni na testy materaca w Twoim domu.

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności