Poduszka termoelastyczna - poduszka idealna

Poduszka termoelastyczna - poduszka idealna

Poduszka termoelastyczna – poduszka idealna

Po ciężkim dniu, chcemy się zrelaksować. Wybraliśmy już idealny materac. Ale czy to wystarczy? Nasz komfortowy sen zależy również od doboru idealnej poduszki, która będzie stanowiła idealną podporę, dbając w szczególności o naszą głowę, szyję i ramiona.

Poduszka termoelastyczna

Przy wyborze poduszki warto zwrócić uwagę na jaj kształt oraz rodzaj materiału, z którego została wykonana.

Jedną z poduszek, którą proponuje Studio M, jest poduszka termoelastyczna, ma ona charakter i kształt ortopedyczny. Materiał, z którego została wykonana jest zaprojektowany na potrzeby astronautów, dzięki czemu może zagwarantować niezwykłą wygodę, chroniąc nasze ciało przed złym wypoczynkiem.

Poduszka termoaktywna

Z naturalnymi krzywiznami ciała współpracuje tylko materiał wysokoplastyczny, zapewniając podtrzymanie tam gdzie to niezbędne oraz pozwalając na zagłębienie tam, gdzie to konieczne. Pianka termoplastyczna powoli dopasowuje się do kształtu ciała, niezależnie w jakiej pozycji śpimy i jak często zmieniamy ułożenie naszego ciała podczas snu, zawsze gwarantuje doskonałe podparcie. Takie właściwości gwarantują, że poduszka zawsze wraca do swojego pierwotnego kształtu, zapewniając właściwy sposób podparcia kręgosłupa w czasie wypoczynku,
a zarazem rozluźnienie mięśni, prawidłowy przepływ krwi i dotlenienie mózgu.

Poduszka termoelastycznaPoduszka zalecana jest osobom, które odczuwają dolegliwości odcinka szyjnego, napięcie mięśni karku i barków, osobom, które miewają częste bóle głowy jako profilaktyka zdrowego snu.

Poduszka termoelastycznaPoduszka termoelastyczna


powrót

Produkty powiązane

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności