Materac piankowy twardy – sprawdź najciekawsze modele

Materac piankowy twardy – sprawdź najciekawsze modele

Wśród licznych materaców materac piankowy twardy jest jednym  najchętniej wybieranych modeli. Skąd tak duże zainteresowanie tym modelem? Czy materac taki będzie odpowiedni dla wszystkich?

Poziom naszego wypoczęcia tuż po przebudzeniu zależy od szeregu czynników, z których najważniejszy to oczywiście materac. Olbrzymia ilość modeli pozwala nam na wybranie produktu precyzyjnie dopasowanego do naszych potrzeb. Jakie zagadnienia brać pod uwagę podczas poszukiwania idealnego materaca dla siebie?

Kiedy zalecany jest materac piankowy twardy?

materac piankowy twardy Satisfaction Exclusive

Twarde materace rekomendowane są przede wszystkim osobom, których waga ciała przekracza 90-100 kg. W przypadku osób tęższych konieczne jest zapewnienie odpowiedniego podparcia dla bioder, barków, kręgosłupa. Zbyt miękki materac sprawi, że użytkownicy tacy będą się zapadać w jego strukturze. Materac piankowy twardy to jedno z najlepszych rozwiązań dla osób szukających stabilnego podparcia podczas snu. Materace piankowe to często także tanie materace, które nie ogołocą naszego portfela!

Materac piankowy twardy Satisfaction Exclusive

materac piankowy twardy Satisfaction Exclusive

Czy klasyczne materace piankowe mogą nas zaskoczyć? Tak – wszystko za sprawą rodzaju ich wypełnienia. Rdzeń materaca Satisfaction Exclusive tworzy pianka wysokoelastyczna, której struktura podobna jest do lateksu. Strona twarda (materac H4) wypełniona została klasyczną pianką materacową, wysoce odporną na odkształcenia. Stronę średnio twardą tworzy pianka termoelastyczna VISCO. Warto zwrócić uwagę na to, że materac piankowy twardy Satisfaction Exclusive uzupełniono o warstwę naturalnej wełny. Jej zadaniem jest dbanie o komfort termiczny użytkownika.

Materac piankowy Satisfaction Standard – twarde podparcie dla kręgosłupa

materac piankowy twardy Satisfaction Standard

Materac piankowy twardy Satisfaction Standard łączy w sobie bardzo dobre parametry techniczne oraz atrakcyjną cenę. Wnętrze wypełnia pianka wysokoelastyczna, która stabilnie podtrzyma ciało i zapewni odpowiednie podparcie dla kręgosłupa. Twarda strona materaca wyłożona została dodatkowo warstwą maty kokosowej oraz pianką materacową o karbowanej powierzchni.

Wygodny i twardy materac piankowy Satisfaction Normal

materac piankowy twardy Satisfaction Normal

Materac piankowy Satisfaction Normal to produkt dwustronny, co sprawia, że dopasowany będzie do różnych potrzeb użytkowników. Stronę średnio twardą (materac H3) wypełnia pianka wysokoelastyczna ze specjalnymi nacięciami – dzięki nim możliwe jest poprawienie cyrkulacji powietrza wewnątrz materaca. Stronę twardą stworzono z klasycznej pianki materacowej. Całość zamknięto w miękkim i przyjemnym w dotyku pokrowcu pikowanym na podkładzie z włókna puszystego.


powrót
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności