Materac piankowy 80x200 – sklep internetowy producenta

Czy materac piankowy 80x200 to dobry wybór? Komfortowy sen każdej nocy powinien być dla nas priorytetem – pozwala on zregenerować organizm, wypocząć, zrelaksować się. Wygoda podczas snu zależy w dużej mierze od odpowiednio dobranego materaca. Decydując się na materac piankowy 80x200 gwarantujemy sobie najlepsze warunki do relaksu.

Dlaczego wybór odpowiedniego materaca jest tak ważny?

Wybór materaca nie powinien być przypadkowy. Źle dobrany może powodować ból kręgosłupa, zmęczenie po przebudzeniu, poczucie rozbicia. Szukając idealnego materaca powinniśmy uwzględnić takie parametry jak nasza waga, wzrost, indywidualne preferencje zdrowotne. Decydując się na materac  piankowy 80x200 dobrany do swoich potrzeb możemy wspierać nasze zdrowie.

Innowacyjny materac piankowy 80x200

Nowoczesne materace piankowe 80x200 to prawdziwe zaskoczenie dla użytkowników. Zastosowanie innowacyjnych materiałów wypełnieniowych pozwoliło na uzyskanie wysokiego stopnia elastyczności sprężystości. Konkretne pianki wpływają nie tylko na prawidłowe ułożenie naszego kręgosłupa, ale też na stabilne podparcie dla barków, bioder. Jakie innowacje zaproponowali nam projektanci? Czy materac piankowy 80x200 spełni oczekiwania użytkowników?

Klasyczna pianka materacowa

Pianka materacowa stanowi często rdzeń materaców piankowych – ma ona jednolitą budowę, jest wysoce odporna na odkształcenie i nacisk. Charakteryzuje się również doskonałą izolacją termiczną. Ze względu na różnorodną gęstość pianek materacowych jej parametry mogą być dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Pianka, która dopasowuje się do ciała użytkownika

Jednym z najchętniej wybieranych modeli jest materac piankowy 80x200 z pianką termoelastyczną VISCO. Tworzywo, pod wpływem ciepła ludzkie skóry, każdorazowo dopasowuje się do kształtów ciała i zapewnia wysoki poziom komfortu. Specjalnie opracowana struktura pianki VISCO lepiej wspiera kręgosłup użytkownika i zmniejsza dolegliwości bólowe. 

Materac piankowy 80x200 i pianka wysokoelastyczna

Elementem chętnie stosowanym w materacach piankowych jest pianka wysokoelastyczna. Jej struktura pozwala na uzyskanie lepszych parametrów podtrzymywania ciała. Wysoki poziom sprężystości i elastyczności pozwala na znaczne podniesienie komfortu użytkownika i poprawienie jakości snu. Porowata struktura sprzyja cyrkulacji powietrza, co przekłada się na większą higienę snu.

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności