Materac piankowy – klasyka w nowoczesnym wydaniu

Materac piankowy – klasyka w nowoczesnym wydaniu

Materace piankowe należą do najchętniej wybieranych przez klientów – wynika to przede wszystkim z ich atrakcyjnej ceny, ale i dobrych parametrów technicznych. Dzisiaj możemy zaproponować klasyczny materac piankowy w zupełnie nowej odsłonie – poprzez zastosowanie nowoczesnych technologii możliwe stało się podniesienie walorów tego typu produktów. Jak zmieniły się materace piankowe? Które z nich warto wybrać do własnej sypialni? Na co zwracać uwagę?

Klasyczne pianki w nowej odsłonie!

Obecnie szeroki wybór pianek materacowych sprawia, że możliwe jest stworzenie struktury dopasowanej do wymagań każdego użytkownika. Klasyczne pianki materacowe zostały uzupełnione o pianki wysokoelastyczne, piankę termoelastyczne Visco, warstwy lateksowe. Ich zadaniem jest zapewnienie większego komfortu, elastyczności materaca, jak również polepszenie cyrkulacji powietrza wewnątrz materaca.

Materac piankowy Satisfaction Exclusive

materac piankowy Satisfaction Exclusive

Wiele osób zastanawia się, czy wybrać materac wysokoelastyczny czy termoplastyczny? Obecnie możliwe jest zakupienie materacy piankowych posiadających obie te struktury w swoim wnętrzu! Materac piankowy Satisfaction Exclusive łączy w sobie gwarancję wysokiego komfortu snu i doskonałych parametrów technicznych. We wnętrzu modelu Satisfaction Exclusive rdzeń tworzy pianka wysokoelastyczna, która pozwala na lepsze podtrzymywanie ciała, gwarantuje wysoką sprężystość i elastyczność. Materac Satisfaction Exclusive to produkt dwustronny, posiadający stronę zimową (średnio miękką) i letnią (twardą). Po stronie zimowej umieszczono piankę termoelastyczną VISCO, która w kontakcie z ciepłem skóry mięknie i każdorazowo dopasowuje się do kształtu ciała. Stronę letnią wypełnia klasyczna pianka materacowa – to pianka poliuretanowa, odporna na nacisk i odkształcenia. 

Materac piankowy Satisfaction Optimal

materac piankowy Satisfaction Optimal

Zastanawiając się jaki materac do spania wybrać warto zwrócić uwagę na model materaca piankowego Satisfaction Optimal. Materac ten wypełniono pianką wysokoelastyczną, która ze względu na swoją strukturę stanowi idealne podparcie dla ciała i zapewnia odpowiednią sprężystość. Istotne jest to, że pianka wysokoelastyczna zbliżona jest w budowie do lateksu – liczne otwory w jej wnętrzu poprawiają cyrkulację powietrza i hamują rozwój drobnoustrojów. Pianka wysokoelastyczna otoczona została klasyczną pianką materacową, która zapewni zarówno elastyczność struktury, ale także izolację termiczną.

Materac piankowy Satisfaction Standard

materac piankowy Satisfaction Standard

Proste rozwiązania okazują się być najlepszymi – dowodem na to twierdzenie jest materac piankowy Satisfaction Standard, w którego wnętrzu znajdziemy piankę wysokoelastyczną oraz piankę materacową. Połączenie tych dwóch struktur pozwoliło na uzyskanie sprężystej i elastycznej powierzchni, idealnej do wypoczynku. Materac Satisfaction Standard to także materac kokosowy – we wnętrzu umieszczono matę kokosową, której zadaniem jest usztywnienie struktury. Materac uzupełniono o przyjemny w dotyku pokrowiec pikowany na włóknie puszystym. Posiada on zamek błyskawiczny, dzięki czemu zdejmowanie pokrowca i jego pranie nie sprawia żadnych problemów.

Materac piankowy Satisfaction HIT Eco

materac piankowy Satisfaction Hit Eco

Materace piankowe mogą być wypełnione pianką rebound – to nowatorska pianka powtórnie spieniana. Znajdziemy ją w materacu piankowym Satisfaction HIT Eco, w którym została ona połączona z pianką materacową. Poprzez łączenie pianki rebound z innymi tworzywami możliwe jest uzyskanie efektu podobnego jak w przypadku klasycznych sprężyn bonellowych. Warto dodać, że pianka rebound jest produktem ekologicznym, przez co cieszy się dużym zainteresowaniem kupujących.


powrót
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności