Materac lateksowy – jaki wybrać?

Materac lateksowy – jaki wybrać?

Zdrowy i spokojny sen to podstawa prawidłowego funkcjonowania organizmu. Aby każda noc była czasem wartościowego odpoczynku dla ciała i ducha, warto dokładnie przyjrzeć się materacowi, który towarzyszy nam w sypialni. Aby wprowadzić wielkie zmiany, nie trzeba wymieniać całego łóżka na nowy mebel. Zmiana materaca w zupełności wystarczy. Uzupełniając łóżko o nowy materac lateksowy, zapewniasz sobie komfort, jakiego wcześniej nie zaznałeś.

Bóle kręgosłupa? Czas na materac lateksowy!

Bóle kręgosłupa i głowy, uczucie gorąca w sypialni albo po prostu, odkształcenia powierzchni materaca to niepodważalne dowody na to, że najwyższa pora na małą rewolucję w sypialni. Dolegliwości bólowe spowodowane są najczęściej zbyt miękką lub zbyt twardą strukturą materaca, niedobraną do naszej wagi. Problemem jest również niedostateczny poziom wentylacji materaca, co przekłada się nie tylko na uczucie gorąca, ale i namnażanie bakterii i pleśni wewnątrz struktury produktu.

materac lateksowy Latex Extreme

Śpij spokojnie dzięki materacom lateksowym

Wysokiej jakości materac lateksowy położy kres bezsennym nocom, które powodowały rozdrażnienie i zmęczenie tuż po wstaniu z łóżka. Warto wybrać model dopasowany do naszych potrzeb, który będzie wspierał nasz kręgosłup, gwarantował odpowiednie podparcie dla ciała. Szereg innowacyjnych rozwiązań (na przykład specjalne systemy cyrkulacji powietrza Studio M, wkład z dziewięcioma strefami twardości, strona letnia i zimowa czy warstwa maty kokosowej) sprawiają, że materace lateksowe cieszą się dużym zainteresowaniem.

Dlaczego warto wybrać materac lateksowy?

Materace lateksowe od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. I nic w tym dziwnego! Lateks jest materiałem, który w sypialnianych warunkach sprawdza się idealnie. Pianka lateksowa naturalnego pochodzenia charakteryzuje się niezwykle wysoką elastycznością punktową, która gwarantuje optymalną podporę dla mięśni podczas snu. To dobry materac do spania na kręgosłup! Możesz mieć pewność, że raz kupiony materac lateksowy będzie wiernie służył przez długie lata – niezwykle odporny materiał nie odkształca się i nie niszczeje pod wpływem nacisku i intensywnego użytkowania.

Materac lateksowy Latex Typical

materac lateksowy Latex Typical

Dwustronny materac Latex Typical to produkt, którego rdzeń w całości wykonano z lateksu. Strona średnio twarda stworzona jest z bloku lateksu o grubości 12 cm, a oryginalne ułożenie otworów wentylacyjnych gwarantuje świetną cyrkulację powietrza. Strona średnio miękka delikatnie otula ciało i zapewnia doskonały komfort termiczny. Materac Latex Typical nie odkształca się, stabilnie podtrzymuje ciało i rekomendowany jest jako materac antyalergiczny. 

Materac lateksowy Latex Normal

Materac lateksowy Latex Normal

Sprawdź, jak łączenie różnorodnych technologii wpływa pozytywnie na jakość snu. Materac Latex Normal stworzono na bazie klasycznych sprężyn kieszeniowych i warstwy lateksu. Takie połączenie sprawia, że produkt zapewnia idealne podparcie punktowe dla ciała i doskonałą cyrkulację powietrza. Materac kieszeniowy uzupełniono o warstwę pianki materacowej o wysokiej odporności na odkształcenia czy rozwój drobnoustrojów.

Materac lateksowy Latex LUX

Materac lateksowy Latex LUX

Wysoki poziom komfortu podczas snu zapewni materac wypełniony innowacyjnymi elementami. Materac lateksowy Latex LUX łączy w swoim wnętrzu sprężyny kieszeniowe uginające się punktowo oraz grubą warstwę lateksu, która pozytywnie wpływa na cyrkulacje powietrza oraz lepszą higienę snu. Materac Latex LUX to także materac termoelastyczny – w jego wnętrzu znajdziemy warstwę pianki termoelastycznej VISCO, która pod wpływem ciepła skóry mięknie i dopasowuje się do kształtu ciała. Wnętrze uzupełniono o piankę materacową.


powrót
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności