Materac kieszeniowy Prestige Soft

 
-50% nowość darmowa dostawa
Materac kieszeniowy Prestige Soft
Materac kieszeniowy Prestige Soft
Materac kieszeniowy Prestige Soft
Czas wysyłki:
3-6 dni roboczych
Dostępność:

Mało

Koszty dostawy:
Wysyłka gratis
Rozmiar
Ilość:
Cena:
650.00 
1 300.00
-50% taniej o 650.00,
3-6 dni roboczych
  • udostępnij:
 
 

Materac kieszeniowy Prestige Soft

         Materac Prestige Normal to typowy materac na bazie sprężyny kieszeniowej 9-cio strefowej. Wyposażony system cyrkulacji powietrza „STUDIO-M”. Dedykowany jest dzieciom i młodzieży oraz osobą o wadze do 70kg. Materac jest miękki dzięki czemu przyjemnie otula użytkownika łagodząc napięcia mięśni.

 

 

 Obie strony miękkie, powstałe przez zastosowanie wysokogatunkowej sprężyny wspomaganej systemem cyrkulacji powietrza „STUDIO-M”.

 

 

 

Pokrowiec

Pokrowiec DeLux z wysokogatunkowej tkaniny dzianinowej, antyalergiczny, obustronnie pikowany pianką materacową, która wspomaga działanie sprężyn kieszeniowych. Tkanina, która uniemożliwia rozwój roztoczy i gromadzenie się niebezpiecznych pleśni. Zastosowanie pasów wentylacyjnych pozwala na doskonałą cyrkulację powietrza, a dodatkowe uchwyty boczne umożliwiają nam komfortowe przenoszenie lub obracanie materaca

 

Całkowita wysokość materaca: 20 cm

Budowa i właściwości:

 

Materac dwustronny

Obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową. 

 

 

 

Sprężyna kieszeniowa

Największym walorem sprężyny kieszeniowej jest elastyczność punktowa, która umożliwia bardzo łatwe dopasowanie materaca do kształtów ciała. Każda sprężyna umieszczona została w osobnej kieszonce wykonanej z tkaniny, co umożliwiło zlikwidowanie wszelkich odgłosów pracujących wewnątrz materaca sprężyn. Gęste ułożenie takiej konstrukcji zapewnia optymalną sprężystość całego materaca. Sprężyny wykonane są z wysoko gatunkowego certyfikowanego drutu.

 

 

Pianka materacowa

To rodzaj pianki poliuretanowej odpornej na odkształcenia i nacisk. Materace z pianki mają jednolitą budowę i wyróżniają się bardzo dobrą izolacją termiczną. Pianka materacowa posiada różne gęstości więc istnieje możliwość dopasowanie do indywidualnych potrzeb.

 

 

Cyrkulacja powietrza - System Studio M

Opatentowany system cyrkulacji powietrza "Studio M". Dzięki specjalnym nacięciom w blatach stworzyliśmy system cyrkulacji powietrza, który ogranicza gromadzenie kurzu i rozmnażania roztoczy wewnątrz materaca. Powyższe rozwiązanie korzystnie wpływa na przedłużenie żywotności materaca.

 

Dodatkowe informacje

Seria Prestige
Twardość materaca miękki - H1
Warstwy Materaca Sprężyny kieszeniowe, Pianka materacowa
Darmowa dostawa

Zrób zakupy w naszym sklepie i skorzystaj z darmowej dostawy na terenie całej Polski.

25 lat gwarancji

Zakupy u nas to bezpieczeństwo zakupów i zadowolenie z użytkowania.

100 dni na testy materaca

Jesteśmy pewni naszego produktu dlatego dajemy Ci 100 dni na testy materaca w Twoim domu.

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności