Materac kieszeniowy 90x200 – sklep internetowy producenta

Nowoczesny materac kieszeniowy 90x200 to produkt wysokiej klasy, chętnie wybierany z powodu świetnych parametrów technicznych, jak i atrakcyjnej ceny. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań sprawi, że każdego ranka będziemy budzić się wypoczęci, zrelaksowani i pełni sił na nowe wyzwania.

Materac kieszeniowy 90x200 będzie nie tylko wspierał odpowiednią postawę naszego ciała podczas snu, ale również pozwoli na zapewnienie sprężystości i wygody. Jak to możliwe?

Materac kieszeniowy 90x200 – sprężyny zamknięte w kieszonkach

Rdzeń materaców kieszeniowych tworzy zwarta struktura sprężyn kieszeniowych, które uginają się punktowo, wyłącznie w miejscu nacisku. Takie rozwiązanie pozwala na wygodne ułożenie i równą pracę materaca. Sprężyny nie są połączone ze sobą, a każda z nich zamknięta jest w materiałowej kieszonce. Pozwala to na zminimalizowanie hałasu podczas ich uginania. Sprężyny wykonane są z certyfikowanego drutu – oznacza to, że nawet po wielu latach użytkowania nie odkształcą się.

Nowoczesne pianki w materacu kieszeniowym 90x200

Poszczególne modele materaca kieszeniowego 90x200 mogą różnic się od siebie dodatkowym wypełnieniem. W zależności od naszych potrzeb wybierajmy materace bardziej miękkie (H1, H2) lub też twardsze (H3 i H4). Materac kieszeniowy 90x200 wypełniony pianką termoelastyczną VISCO pozwoli na wygody sen – pianka termoelastyczna VISCO pod wpływem ciepła skóry mięknie i każdorazowo dostosowuje się do kształtów ciała. Pianka termoelastyczna może być wykorzystywana w materacach dwustronnych po stronie zimowej.

Szukając materaca o twardszej strukturze wybierzmy materac kieszeniowy 90x200 z dodatkiem klasycznej pianki materacowej. Ma ona zwartą strukturę, nie ugniata się i nie odkształca. Atutem pianki materacowej jest również jej karbowana powierzchnia. Przyczynia się ona do delikatnego masażu skóry i poprawienia krążenia krwi.

Pianki wysokoelastyczne swoją budową zbliżone są do lateksu – porowate wnętrze sprzyja lepszej cyrkulacji powietrza. Pianka wysokoelastyczna w materacu kieszeniowym 90x200 pozwoli zachować wysoką elastyczność i sprężystość.

9 stref twardości w materacach kieszeniowych 90x200

Dla poprawienia komfortu snu materac kieszeniowy 90x200 został wyposażony w system 9 stref twardości. Taka budowa materaca pozwala na idealne podparcie dla anatomicznych stref ciała: bioder, barków. Nasze materace kieszeniowe wzbogacone zostały także o system STUDIO M, który sprzyja lepszej cyrkulacji powietrza wewnątrz struktury materaca.

Materac kieszeniowy 90x200 dwustronny

Nowoczesne materace kieszeniowe oferowane są dzisiaj jako produkty dwustronne. Często łączą one wartość średnio miękką (H2) i średnio twardą (H3), H2 i H4 lub H3 i H4. Dwustronne materace pozwalają na dopasowanie produktu do potrzeb użytkownika lub też pory roku. Strony zimowe są lepiej izolowane termicznie, delikatnie otulają ciało. Strona letnia materaca dwustronnego jest twardsza, lepiej wentylowana, sprzyja cyrkulacji powietrza. Wykorzystując obie strony materaca dwustronnego możemy mieć również pewność, że znacząco przedłużymy żywotność tego produktu.

Materac kieszeniowy 90x200 zamknięty w miękkim pokrowcu

Olbrzymią zaletą materaców kieszeniowych 90x200 są pokrowce. Wykorzystujemy miękkie i przyjemne w dotyku tkaniny, które nie powodują podrażnień i przyjemnie otulają skórę. Puszyste włókna zapewniają komfort termiczny. Pokrowiec materaca kieszeniowego 90x200 zaopatrzono również w zamek błyskawiczny – dzięki niemu bez trudu zdejmiemy pokrowiec i będziemy mogli wyprać go w pralce.

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności