Materac kieszeniowy 140x200 zadba o Twój spokojny sen

Wybór materaca jest niezwykle istotny zarówno dla naszego samopoczucia, jak i zdrowia. Model dopasowany do naszych potrzeb będzie skutecznie odciążał nasz kręgosłup, dopasowywał się do kształtu ciała i pozwalał na głęboki sen. Wśród licznych modeli materac kieszeniowy 140x200 cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Dlaczego?

Wybierz materac kieszeniowy 140x200 i ciesz się wygodą!

Materace kieszeniowe wybierane są coraz częściej – wynika to przede wszystkim z zalet. Podstawą jest oczywiście budowa: wewnątrz materaca kieszeniowego znajdziemy sprężyny, które w przeciwieństwie do klasycznych materacy bonelowych nie są ze sobą połączone i pracują niezależnie. Oznacza to, że materac kieszeniowy 140x200 lepiej dopasowuje się do ciała i znacznie lepiej pracuje. Każda sprężyna umieszczona jest w woreczku. Dzięki temu podczas pracy sprężyny nie stykają się ze sobą i nie powodują niechcianego hałasu.

Oferowany przez nas materac 140x200 odznacza się wieloma ciekawymi zaletami. Pierwszą z nich jest 9 stref twardości. Taka konstrukcja sprawia, że materac lepiej dopasowuje się do kształtu ciała, co znacząco przekłada się na podniesienie komfortu podczas snu. Zastosowanie pianki wysokoelastycznej było kolejnym krokiem w stronę większej wygody – jej struktura wspomaga lepszą cyrkulację powietrza. Wewnętrzne otwory sprawiają, że w środku materaca nie mnożą się drobnoustroje czy grzyby.

Materac kieszeniowy 140x200 ze stroną zimową i letnią

Odpowiednie ułożenie kolejnych warstw wewnątrz materaca pozwoliło na wyróżnienie strony zimowej i letniej. Pierwsza z nich wykorzystuje piankę wysokoelastyczną, która otula ciało i pozwala na zachowanie ciepła. Strona letnia posiada matę kokosową, dzięki której możliwa jest lepsza wentylacja ciała w czasie upalnych dni.

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności