Miękki materac H1 – przegląd modeli

Miękki materac H1 – przegląd modeli

Wybór dopasowanego do naszych potrzeb materaca nie powinien być dziełem przypadku. Od trafnego wyboru zależy nasze zdrowie, dobre samopoczucie tuż po przebudzeniu i poziom wypoczynku. Wśród chętnie wybieranych modeli wymienia się materac H1, czyli materac miękki. Czy jest to model zalecany dla wszystkich użytkowników? Czym charakteryzuje się materac H1?

Jakie czynniki wziąć pod uwagę wybierając idealny materac?

Jak wybrać dobry materac do spania? Z pewnością najważniejszym aspektem jest nasza waga – materac H1 dedykowany jest dla osób lżejszych, których waga nie przekracza 80 kg. Miękkie materace nie sprawdzą się w przypadku osób tęższych, gdyż nie zapewnią one odpowiedniego podparcia dla bioder czy ramion, a użytkownik będzie się zapadał w ich strukturze. Podczas poszukiwania materaca koniecznie weźmy pod uwagę także wszelkie schorzenia kręgosłupa oraz zalecenia lekarskie. Osoby ciepiące na lordozę czy skoliozę powinny upewnić się, że dany materac będzie odpowiadał ich potrzebom. Wśród licznych modeli materaców warto szukać tych uzupełnionych o strefy twardości – pozwolą one na jeszcze lepsze podparcie anatomicznych stref ciała.

materac H1 Satisfaction Extreme

Konsekwencje wyboru nieodpowiedniego materaca

Najpowszechniejszym efektem spania na źle dobranym materacu jest oczywiście ból pleców – zazwyczaj dotyczy on odcinka krzyżowego i lędźwiowego. Osoby wybierające materace twarde często budzą się rano z poczuciem zmęczenia i bólu stawów, który przechodzi dopiero po jakimś czasie. Drugim problemem jest oczywiście niemożność przyjęcia wygodnej pozycji podczas snu, wiercenie, wybudzanie, co finalnie przekłada się na niski poziom naszego wypoczynku.

Materac H1 – poznaj jego zalety

Miękki materac H1 to idealny produkt dla osób poszukujących wysokiego komfortu. Bardzo często materace o takim parametrze dedykowane są najmłodszym: materace dla dzieci o twardości H1 zapewniają wygodny sen, otulają ciało, gwarantują świetną izolację termiczną.

Materac piankowy Satisfaction Extreme

Materac dwustronny Satisfaction Extreme jest produktem o doskonałych parametrach technicznych, dedykowanym wymagającym użytkownikom. Jego wnętrze wypełnia pianka materacowa o karbowanej powierzchni – taka struktura ulepsza cyrkulację powietrza, wpływa także pozytywnie na krążenie krwi użytkownika i poprawia jakość snu. Pianka materacowa jest tworzywem wysoce odpornym na nacisk i odkształcanie – zastosowanie jej we wnętrzu materaca Satisfaction Extreme zapewni wygodny i spokojny sen. Materac posiada miękki, antyalergiczny pokrowiec pikowany na włóknie puszystym. Zamek błyskawiczny umożliwia łatwe ściągnięcie pokrowca i pragnie go w pralce automatycznej.

Materac H1 piankowy Satisfaction Extreme

Nakładki zmiękczające na materace

Materac H1 to nie jedyny sposób na wygodny sen. W przypadku zbyt twardych materaców nie musimy od razu kupować nowego modelu. Wykorzystując nowoczesne nakładki na materac H1 bez trudu poprawimy jakość snu. Zastosowanie nakładek przyczyni się również do znacznego wydłużenia żywotności głównego materaca i ochroni go przed nadmierną eksploatacją.

Materac nawierzchniowy zmiękczający VISCO

materac h1 zmiękczający nawierzchniowy

Twardy materac czy też niewygodne wypełnienie rozkładanego łóżka bardzo szybko mogą okazać się powodem bólu pleców. Rozwiązaniem tego problemu może być materac nawierzchniowy zmiękczający VISCO. Nowoczesna nakładka zmiękczająca wypełniona została pianką termoelastyczną VISCO, która pod wpływem ciepła skóry mięknie i każdorazowo dostosowuje się do kształtów ciała. Karbowana powierzchnia pianki wpływa pozytywnie na krążenie krwi użytkownika i sprawia, że wewnątrz materaca cyrkulacja powietrza przebiega bez zakłóceń. Materac nawierzchniowy zmiękczający VISCO uzupełniono o miękki, przyjemny w dotyku pokrowiec antyalergiczny oraz gumki mocujące.


powrót
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności