Materac dwustronny

Materac dwustronny

Materac dwustronny - praktyczny i żywotny

Dbając o Państwa komfort, a zarazem o podwyższenie jakości nasza firma stworzyła materace dwustronne. Jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie, które daje nam możliwość wykorzystania dwóch stron.

Strona materaca, na której śpimy, może mieć również wpływ na regulację temperatury podczas snu. Dwie strony to dwa rozwiązania, co oczywiście pozwala tym, którzy nie wiedzą jaką twardość wybrać, na przetestowanie dwóch ich rodzajów.

Jak działają materace dwustronne?

Jeśli ktoś lubi ciepło w zimową noc proponujemy stronę wykonaną z pianki termo elastycznej, która reaguje na temperaturę ciała i dopasowuje się do ergonomii człowieka.

Materac dwustronny

Natomiast w upalną letnią noc warto mieć do dyspozycji materac posiadający stronę twardą, na podłożu z maty kokosowej, która znacznie utwardza powierzchnię i będzie zdecydowanie chłodniejsza w upalne noce.

Większość z naszych materacy to materace dwustronne

Większość z proponowanych przez Studio M materacy, jest dwustronna. Dzięki temu mamy do dyspozycji dwie twardości materaca. Możliwość korzystania z dwóch stron materaca, znacznie wydłuża jego żywotność. Należy pamiętać, że najlepiej zmieniać stronę materaca, na której śpimy, co kilka miesięcy. Cała konstrukcja materaca zachowuje wówczas swój kształt, a dzięki czemu Państwa materac będzie służył lata.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy pomogą wybrać materac dostosowany do Państwa potrzeb.


powrót
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności