Materac do łóżeczka dziecięcego

Materac do łóżeczka dziecięcego

Materac do łóżeczka dziecięcego to produkt, który zagwarantuje nam nie tylko spokojny sen dziecka, ale również jego zdrowie  dobre samopoczucie tuż po przebudzeniu. Szukając idealnego materacyka rodzice powinni zwracać uwagę przede wszystkim na materiały wypełnieniowe, rodzaj pokrowca, belki ochronne.

Wybór materaców do łóżeczek dziecięcych jest dzisiaj olbrzymi – rodzice maluchów mogą wybierać pomiędzy modelami piankowymi, kieszeniowymi, z dodatkiem warstw lateksu. Jak zachowywać się będą konkretne technologie w codziennym użyciu? Jaki rodzaj materaca okaże się być najlepszy dla naszego dziecka? Czy materac może wspierać zdrowie i komfort malucha?

Materac do łóżeczka dziecięcego, który dba o zdrowie!

Głównym zadaniem materaca jest zapewnienie wygodnej pozycji podczas snu. W przypadku niemowląt niezwykle ważne jest, aby materac stanowił naturalne podparcie dla bioder i ramion dziecka oraz gwarantował prawidłowe ułożenie kręgosłupa. Materac do łóżeczka dziecięcego projektowany jest w taki sposób, aby kompleksowo wspierać ciało dziecka i zapewniać mu optymalne warunki do snu. Jaki materac dla niemowlaka wybrać?

Piankowy materac do łóżeczka dziecięcego Satisfaction Junior

Materac do łóżeczka dziecięcego Satisfaction Junior

Jednym z najchętniej kupowanych modeli materaców jest materac do łóżeczka dziecięcego Satisfaction Junior, wykonany z pianek elastycznych. Pianki wspierają naturalną postawę ciała, podpierając kręgosłup dziecka, pozwalają na wygodny i komfortowy sen. Dodatkowo ich porowata struktura sprzyja cyrkulacji powietrza i lepszej higienie snu. Materac piankowy do łóżeczka Satisfaction Junior uzupełniono o belki ochronne i antyalergiczny materac. Materace piankowe to tanie materace – taka inwestycja z pewnością nie nadweręży portfela.

Kieszeniowy materac do łóżeczka dziecięcego Prestige Junior – wysoka jakość, interesujące technologie

Materac do łóżeczka dziecięcego Prestige Junior

Drugą propozycją dla dzieci jest materac kieszeniowy Prestige Junior. Taki materac do łóżeczka dziecięcego posiada wewnątrz sprężyny, zamknięte w osobnych kieszonkach materiałowych. To rozwiązanie sprawia, że sprężyny nie ocierają się o siebie podczas pracy i nie powodują niepotrzebnego hałasu. Sprężyny w materacach kieszeniowych nie są połączone ze sobą, przez co pracują punktowo i uginają się wyłącznie w miejscu nacisku. Model Prestige Junior posiada wewnątrz warstwę pianki materacowej, która dodatkowo poprawia komfort snu. O bezpieczeństwo malucha zadbają specjalnie zaprojektowane belki boczne. Całość zamknięta została w przyjemnym w dotyku pokrowcu antyalergicznym.

Materac do łóżeczka dziecięcego Latex Junior

Materac do łóżeczka dziecięcego Latex Junior

Materace z wypełnieniem lateksowym są często zalecane w przypadku alergików oraz małych dzieci. Zastosowanie warstwy lateksowej pozwala na podwyższenie sprężystości struktury materaca oraz na znacznie lepszą wentylację jego wnętrza. Materac do łóżeczka dziecięcego Latex Junior to harmonijne połączenie kilku struktur, które dają doskonałe rezultaty. Rdzeń materaca tworzą elastyczne i trwałe sprężyny kieszeniowe, uginające się punktowo i zapewniające doskonałe podparcie dla kręgosłupa. Struktura materaca uzupełniona została o piankę materacową, która nawet po wielu latach użytkowania nie odkształca się i nie ugniata. Całość zamknięto w miękkim i przyjemnym dla skóry pokrowcu, który otula dziecko i zapewnia mu odpowiedni komfort termiczny.

Przyjemne w dotyku pokrowce do materacyków

Materace do łóżeczek dziecięcych oferowane w naszym sklepie powleczone są pokrowcami podszytymi puszystym włóknem. Tkanina jest miękka i przyjemna w dotyku, delikatnie otula dziecko, zapewnia komfort. Pokrowce posiadają zamek błyskawiczny, dzięki któremu szybko zdejmiemy go z materaca i wypierzemy w pralce automatycznej.


powrót
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności