Materac do łóżeczka 60x120 – sklep internetowy

Idealny materac do łóżeczka 60x120 dla dziecka to taki, który zagwarantuje nie tylko spokój i zdrowy sen, ale również odpowiednią pozycję i podparcie dla kręgosłupa malucha. Znalezienie takiego materaca nie będzie trudne – dbamy o komfort najmłodszych i udostępniamy materace o wysokich parametrach technicznych.

Materac do łóżeczka 60x120 z elastycznymi piankami

Najbardziej klasycznym modelem materaca do łóżeczka 60x120 jest materac piankowy. Jego wypełnienie to pianki materacowe o zróżnicowanym stopniu elastyczności. Niewątpliwą zaletą tego produkt jest jego niewygórowana cena i bardzo dobre parametry techniczne. Materac do łóżeczka 60x120 dla dzieci często uzupełniany jest o maty kokosowe wewnątrz – zadaniem mat jest usztywnienie konstrukcji, jak również wychwytywanie wilgoci. To z kolei ciągnie za sobą zahamowanie rozwoju pleśni i grzybów. Materac ten więc będzie wspierał zdrowie malucha.

Kieszeniowy materac do łóżeczka 60x120

Alternatywą dla klasycznych materacy piankowych są materace kieszeniowe. W ich wnętrzu znajdziemy klasyczne sprężyny bonellowe, zamknięte w materiałowych kieszonkach. Takie rozwiązanie sprawia, że sprężyny pracują znacznie ciszej. Dodatkowo sprężyny w tym typie materaców są niepołączone ze sobą, przez co materac ugina się wyłącznie w miejscu na nacisku. Materace kieszeniowe często posiadają dodatkową warstwę lateksu, który sprzyja lepszej cyrkulacji powietrza. Dodatkowo lateks odznacza się wysoką elastycznością, przez co możliwe jest zapewnienie większej wygody dziecku.

Materac dwustronny do łóżeczka 60x120

Interesująca propozycją jest materac do łóżeczka 60x120 dwustronny, tj. posiadający stronę letnią oraz zimową. Strony różnią się przede wszystkim twardością, ale i poziomem cyrkulacji powietrza. Strona letnia jest bardziej twarda i znacznie lepiej przepuszcza powietrze. W przypadku strony zimowej jest on bardziej miękka, podczas snu przyjemnie otula malucha.

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności