Król wśród lateksów

Król wśród lateksów

Król wśród lateksów – Lateks Talalay

To lateks, który jest uważany za „króla”. Talalay to nie nazwa lateksu lecz nazwa technologii, w wyniku której otrzymuje się najlepsze właściwości lateksu. Technologia to polega na mieszaniu lateksu naturalnego z syntetycznym. Po otrzymaniu jednolitej masy, poddany jest zamrożeniu, co powoduje zbicie cząsteczek w maleńkie kulki, między którymi tworzą się kanały napowietrzające. Dzięki tej technologii lateks Talalay jest przewiewny i identycznie elastyczny we wszystkich partiach. Doskonale wchłania i odparowuje wilgoć, a jednocześnie nie rozmnażają się w nim bakterie i roztocza.

Sprawdź nasze materace lateksowe oparte o tą technologię

Materac lateksowy Latex Exclusive

Materac najwyższej klasy w kategorii materacy lateksowych, skierowany dla bardzo wymagających klientów. Wszystko dzięki zastosowaniu warstwy pianki wysokoelastycznej wyposażonej w unikalne konturowe nacięcia, oraz systemu cyrkulacji powietrza "STUDIO-M" Materac na bazie sprężyny 9-cio strefowej kieszeniowej, która tworzy wraz z powyższą warstwą „System podwójnego strefowania” - dzięki temu dostosowuje się do anatomicznej budowy ciała. Materac dwustronny lato - zima.

Materac lateksowy Latex Optimal

Materac z serii Latex Optimal charakteryzuje się dwoma bardzo różnymi stronami. Wkład materaca to 9-cio strefowe sprężyny kieszeniowe. Materac przeznaczony jest dla osób lubiących komfort i przyjemność, którą mamy szanse odczuć na każdej ze stron.

Materac lateksowy Latex Standard


powrót
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności