Jak uniknąć plam na materacu

Jak uniknąć plam na materacu

Materac to jeden z najważniejszych elementów naszej sypialni. To właśnie na nim śpimy, odpoczywamy, spędzamy mnóstwo czasu. Istotne jest więc utrzymanie go w nienagannej czystości by uniknąć alergii i innych schorzeń.

Materace Studio M, myśląc o zachowaniu idealnej czystości, posiadają pokrowce z zamkiem, które można łatwo zdemontować i samodzielnie wyprać w pralce lub oddać do profesjonalnych pralni.

W celu stworzenia kompleksowej oferty materacowej, posiadamy również nakładki materacowe, które w zależności od potrzeb dobieramy indywidualnie.

Aby uniknąć plam na materacach, a zarazem ochronić materac główny przed nadmierną eksploatacją, polecamy Państwu nakładkę higieniczną, która zabezpieczy przed zniszczeniem i zabrudzeniem.

Nakładka wykonana z tkaniny pikowanej antyalergiczną owatą, mocowana jest za pomocą gumek, dzięki którym można ją w łatwy sposób zdemontować i samodzielnie wyprać.

W naszej ofercie znajdą Państwo również nakładki zmiękczające i utwardzające, które zabezpieczą, a zarazem dogodzą nawet najbardziej wymagającym poprawiając komfort snu.

Zapraszamy do konsultacji lub do naszego sklepy online.


powrót
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności