Dobry materac do spania – czyli jaki?

Dopasowany materac będzie nie tylko wspierał nasz kręgosłup podczas snu, ale również dbał o nasz komfort i spokojny wypoczynek. Obecnie wybór tego typu produktów jest olbrzymi – warto zapoznać się z najpopularniejszymi modelami i zadecydować, który spełni nasze oczekiwania. Dobry materac do spania sprawi, że każdego dnia będziemy wstawać wypoczęci i gotowi do działania.

Dobry materac do spania, czyli klasyczne rozwiązania i nowoczesna technologia

Szukając dobrego materaca do spania przede wszystkim zwracamy uwagę na jego cenę – te jednak mogą być bardzo zróżnicowane. Warto wiedzieć, że wynikają one przede wszystkim z rodzajów wykorzystanych materiałów i technologii. Najprostsze i najbardziej popularne materace piankowe mogą być obecnie uzupełniane o warstwy pianek termoelastycznych czy wysokoelastycznych – dzięki nim możliwe jest zapewnienie wysokiej jakości snu i komfortu nawet najbardziej wymagającym użytkownikom.

Dobry materac do spania to zdrowy sen!

Współcześnie duży nacisk kładzie się na wspieranie zdrowia użytkownika podczas snu. W tym celu stosowane są przede wszystkim pianki o wysokiej przepuszczalności powietrza. Odpowiednia cyrkulacja pozwala na zachowanie wysokiej higieny snu – wewnątrz materaca nie gromadzi się kurz czy roztocza. To szczególnie ważne w przypadku alergików czy małych dzieci. Dodatkowo poprzez swobodną wymianę powietrza zmniejsza się wilgoć wewnątrz struktury. Wpływa to bezpośrednio na zahamowanie powstawania pleśni.

Materac dopasowany do indywidualnych potrzeb!

Materac, który każdorazowo dopasowuje się do anatomicznych kształtów ciała? Teraz to możliwe. Dzięki piance termoelastycznej VISCO sen będzie jeszcze przyjemniejszy. Pianka ta mięknie w kontakcie z ciepłem ludzkiego ciała i dopasowuje się do jego kształtów. Technologia ta stosowana jest często w materacach dwustronnych
(z podziałem na stronę letnią i zimową).

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności