Cyrkulacja powietrza w materacach

Cyrkulacja powietrza w materacach

Opracowany przez naszą firmę system cyrkulacji powietrza jest absolutną innowacją w produkcji materacy, zarówno sprężynowych, kieszeniowych jak i piankowych.

Dzięki wieloletnim testom oraz pracy naszych technologów stworzyliśmy system cyrkulacji powietrza Studio M. System ten ogranicza gromadzenie kurzu i rozmnażanie roztoczy wewnątrz materaca. Powyższe rozwiązanie wpływa korzystnie na przedłużenie jego żywotności.

Dodatkowo w większości naszych ściąganych pokrowców proponowanych do naszych produktów wszyliśmy pas wentylacyjny, który korzystnie wpływa na przepływ powietrza wewnątrz materaca i wspomaga efektywność systemu Studio M.

Rozwiązanie tych dwóch kwestii: ściąganego pokrowca oraz ograniczenia gromadzenia kurzu pozwoliło nam na zaproponowanie Państwu materacy najwyższej jakości łączących w sobie wygodę oraz higienę.

Zapraszamy do rozmowy z naszymi ekspertami, którzy pomogą Państwu wybrać idealny materac dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb.

 


powrót
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności