Materace sprężynowe

 

Materace sprężynowe – sklep internetowy

Zdrowy i niezakłócony sen to podstawa dobrego samopoczucia w ciągu całego dnia. Dla wszystkich, którzy dość mają bezsennych nocy oraz chcą raz na zawsze pożegnać bóle kręgosłupa i dyskomfort, stworzyliśmy innowacyjne materace sprężynowe, które wnoszą zupełnie nową jakość do sypialni. Poznaj nasze materace sprężynowe i spraw, aby każda noc stała się źródłem kojącego relaksu i ulgi dla mięśni. 

Materace sprężynowe – witaj nowy dzień z uśmiechem

Pierwszym kryterium, na jakie powinno zwracać się uwagę podczas zakupu nowego materaca, jest rodzaj wypełnienia. Wśród ogromu dostępnych opcji, niesłabnącą popularnością cieszą się materace sprężynowe, zwane również bonellowymi. W naszym sklepie znajdziesz modele o różnorodnej strukturze wewnętrznej oraz rozmiarowi, dzięki czemu znajdziesz opcję skrojoną na miarę indywidualnych potrzeb. 

Czym charakteryzują się materace bonellowe? Setki elastycznych sprężyn tworzą setki punktów podparcia, dzięki czemu powierzchnia materaca harmonijnie dostosowuje się do indywidualnej budowy użytkownika, stabilnie podpierając kręgosłup i zapewniając wygodę podczas snu. Sprężyny pokryte są warstwą pianki o karbowanej powierzchni, która nie tylko zwiększa komfort wypoczynku, ale również stymuluje układ krwionośny, co znacząco przekłada się na samopoczucie. Odpowiednia przekładka materacowa dodatkowo zwiększa wytrzymałość każdego modelu, dzięki czemu materac nie odkształca się i nie niszczeje. 

Zdrowy i higieniczny sen

Kolekcję materacy sprężynowych dostępną w naszym sklepie tworzą modele opracowane przez ekspertów, którzy postawili sobie za cel stworzenie produktów wygodnych, higienicznych i antyalergicznych. Wybierając wysokiej klasy materace sprężynowe, zapewniasz sobie odpoczynek wolny od bakterii, kurzu i zanieczyszczeń. Zaawansowany system cyrkulacji powietrza opatentowany przez doświadczonych technologów sprawia, że nasze produkty nie mają dla siebie konkurencji na rynku. 

Materace bonellowe – SERIA COMFORT

Kolejna seria jaką pragniemy Państwu zaproponować to seria Comfort. Wysokojakościowa seria materacy na bazie sprężyny bonellowej. Sprężyny bonellowe wykonano z wysokogatunkowego drutu zapewniającego trwałość wkładu. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na stworzenie systemu polegającego na konturowym nacięciu blatów tworząc 9 stref twardości materaca. Jest to całkowita nowość na rynku ze względu na fakt, iż do tej pory strefy twardości występowały tylko w materacach pocketowych lub piankowych. Zastosowaliśmy również warstwy ekologicznego, igłowanego filcu, który separuje sprężyny od blatów w materacu. Kolejnym atutem naszych materacy jest system cyrkulacji powietrza „STUDIO-M” wpływający korzystnie na użytkowanie materaca. Tworząc serię Comfort użyliśmy komponentów najwyższej klasy: wysokojakościowej pianki materacowej, naturalnego lateksowanego kokosu, pianki termoelastycznej typu Visco, pianki wysokoelastycznej. 

 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności