Funkcjonalna kołdra antyalergiczna 200x220

Kaszel, drapanie w gardle, katar, łzawienie oczu – to codzienność alergików, szczególnie w okresie wzmożonego pylenia kwiatów czy namnażania roztoczy. Problem ten dotyka ich również w nocy, kiedy zamiast spokojnie odpoczywać walczą z dolegliwościami alergicznymi. Problemy te mogą być wzmagane poprzez spanie w źle dobranej pościeli. Spokojny sen alergików zapewni kołdra antyalergiczna 200x220 dostępna w naszej ofercie.

Roztocza, drobnoustroje – przyczyny złego snu!

Najczęściej dolegliwości alergiczne w trakcie nocy pojawiają się z powodu starych, zaniedbanych kołder. W ich wnętrzu gromadzą się drobnoustroje, pleśń, wilgoć. Czynniki te bardzo szybko spowodują nasilenie się kaszlu, kataru. Problemem może być również naturalna kołdra puchowa. Kołdra antyalergiczna 200x220 pozwoli na zachowanie wysokiej higieny snu, wypoczynek na najwyższym poziomie i poczucie odprężenia tuż po przebudzeniu. Jak to możliwe? Poprzez zastosowanie innowacyjnych technologii i materiałów możliwe stało się zahamowanie gromadzenia wilgoci oraz namnażania bakterii w jej wnętrzu.

Czym wypełniona jest kołdra antyalergiczna 200x220?

Nowoczesna kołdra antyalergiczna 200x220 wypełniona została silikonowym włóknem poliestrowym, które charakteryzuje się wysokim stopniem sprężystości i wytrzymałości na uszkodzenia. Dodatkowo włókna pokryte są warstwą silikonu, przez co są one bardzo miękkie, elastyczne. Sposób pikowania kołdry antyalergicznej 200x220 sprawia, że wypełnienie wewnątrz nie przemieszcza się, a możliwość zmiany jego ułożenia jest ograniczona. Dzięki równomiernemu rozmieszczeniu włókien użytkownik może cieszyć się wysoką elastycznością i doskonałą izolacją termiczną. Wierzch kołdry jest przyjemny i miękki w dotyku – jest to zasługą zastosowania bawełny o satynowym splocie.

Która kołdra antyalergiczna 200x220 okaże się lepsza: letnia czy całoroczna?

Kołdra antyalergiczna 200x220 dostępna jest w dwóch wariantach: jako produkt całoroczny, jak i dedykowany na porę letnią. Kołdry całoroczne wypełnione są grubszą warstwą włókien syntetycznych, co przekłada się na doskonałą izolację termiczną i zapewnienie komfortu użytkownikowi podczas chłodniejszych nocy. Kołdry letnie posiadają mniej wypełnienia, przez co są znacznie lżejsze i sprzyjają świetnej cyrkulacji powietrza i wentylowaniu skóry w czasie letnich nocy.

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności