Kołdra antyalergiczna 160x200, która zadba o jakość Twojego snu

Olbrzymia ilość alergenów wokół nas sprawia, że alergicy zmuszani są do wyboru przedmiotów codziennego użytku z dużą dbałością: takich, które nie będą powodować wystąpienia przykrych i uciążliwych dolegliwości. Sen zakłócony kaszlem, katarem czy drapaniem w gardle sprawi, że każdego ranka budzić się będziemy zmęczeni, niewyspani. Kołdra antyalergiczna 160x200 pozwoli na znaczne zminimalizowanie objawów alergicznych i zagwarantuje spokojny sen przez całą noc.

Objawy alergiczne wywoływane są zazwyczaj poprzez kontakt z roztoczami czy drobnoustrojami. Zdarza się również, że użytkownik może być uczulony na kołdrę wypełnioną naturalnym pierzem. W takich sytuacjach konieczna jest zmiana kołdry na produkt, który wypełniony będzie neutralnym tworzywem, zapewni komfort termiczny, pozwoli na spokojny sen a w jego wnętrzu nie będą gromadzić się drobnoustroje.

Wysokiej jakości kołdra antyalergiczna 160x200

Kołdry antyalergiczne 160x200 projektowane są w taki sposób, aby kompleksowo dbać o użytkownika. W ich wnętrzu umieszczono silikonowe włókna poliestrowe, które charakteryzują się dużą sprężystością oraz wytrzymałością. Cienka warstwa silikonu na włóknach sprawia, że są one bardzo miękkie i delikatnie otulają ciało. Sposób pikowania kołder antyalergicznych 160x200 pozwala na równomierne wypełnienie wsadem, uniemożliwiając przemieszczanie się włókien. Kołdra pokryta jest satyną bawełnianą: przyjemną w dotyku i jednocześnie wysoce trwałą.

Kołdra antyalergiczna 160x200 całoroczna czy sezonowa?

W naszym sklepie kołdra antyalergiczna 160x200 dostępna jest w kilku wariantach: jako kołdra całoroczna lub letnia. Kołdra antyalergiczna 160x200 letnia jest lżejsza i wypełniona mniejszą ilością wsadu, przez co podczas upalnych, letnich nocy skóra użytkownika jest lepiej wentylowana. W przypadku kołder zimowych włókna silikonowe szczelnie wypełniają komory wewnątrz, gwarantując idealną izolację termiczną.

Lekka kołdra antyalergiczna 160x200

Olbrzymią zaletą kołder antyalergicznych 160x200 jest ich niewielka waga. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii możliwe stało się znaczne obniżenie wagi kołdry, co również niebagatelnie przekłada się na komfort snu. Czy kołdra antyalergiczna 160x200 wymaga specjalnej pielęgnacji? Zaleca się wietrzenie kołder antyalergicznych w trakcie pogodnych, bezwietrznych dni. Kołdry takie mogą być prane w temperaturze nie wyższej niż 60 stopni.

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności