Stelaż tak czy nie?

Stelaż tak czy nie?

Stelaż to jeden z ważniejszych zaraz po materacu elementów łóżka. Wpływa na jakość snu, poprawia komfort, a zarazem jest podstawą dla naszego materaca. Istnieją trzy rodzaje stelaży:

  • stelaż z możliwością regulacji podgłówka i podnóżka,

  • stelaż z możliwością regulacji podgłówka;

  • stelaż bez regulacji;

Każdy ze stelaży posiada system podwójnego listwowania, co pozwala nam na zmiękczenie lub utwardzenie materaca w miejscu, w którym on najbardziej pracuje.

Elastyczne listwy powinny być rozmieszczone w taki sposób, aby zapewniały swobodną cyrkulację powietrza. Stelaż poprawia komfort snu, a jednocześnie pozytywnie wpływa na wentylację materaca. Kupując materac warto przemyśleć zakup stelaża, który spełni Państwa oczekiwania i będzie idealnie współpracował z materacem, ponieważ jest to bardzo ważny element wyposażenia łóżka. Dobrze dobrany stelaż, sprawi, że będą Państwo mogli w pełni korzystać z walorów swojego materaca. A także wpłynie na jego żywotność zapewniając odpowiednie podparcie oraz wentylację materaca.

Zapraszamy do kontaktu, nasi eksperci pomogą w wyborze odpowiedniego stelaża, dopasowanego do Państwa materaca.

https://studiomaterace.pl/stelaze-do-materacy


powrót
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności