Sen dla Dwojga

Sen dla Dwojga

Jeden wspólny materac czy dwa niezależne? To pytanie, na które trzeba odpowiedzieć wybierając materac do wspólnej sypialni.

Ważne aby spełniał on oczekiwania obojga partnerów, gdyż dobry sen i wypoczynek są niezwykle istotne dla naszego funkcjonowania w ciągu dnia.

W ofercie Studio M znajdą Państwo propozycje, które pozwolą zadowolić każdego z osobna. Jedną z propozycji są dwa warianty – jeden wspólny materac odpowiednio dobrany lub dwa materace niezależne o tej samej wysokości.

W przypadku gdy decydujemy się na opcję dwóch niezależnych materacy, trzeba zadbać o to, by były one tej samej wysokości. Jednak musimy być świadomi, ze przy dwóch bryłach na środku powstanie łączenie. W dzisiejszych czasach na powstające łączenie jest rozwiązanie. Proponujemy nakładki, topery o różnych parametrach, które odpowiednio dopasujemy do potrzeb Klienta.

W momencie gdy zdecydują się Państwo na jeden wspólny materac, twardość trzeba wypośrodkować by zapewnić komfort dla dwojga. Można również dobrać nakładkę indywidualną dla każdego z osobna.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego oraz do konsultacji z naszymi ekspertami, fachową wiedzą pomogą w doborze idealnego materaca dla dwojga.


powrót
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności