Poduszka idealna - czyli jaka?

Poduszka idealna - czyli jaka?

 

W ofercie Studio M również w kwestii wyboru poduszki znajdą Państwo kilka propozycji.

Pierwszą z nich jest poduszka termoplastyczna Studio M, która ma charakter i kształt ortopedyczny. Jest zalecana dla osób, które chcą poprawić komfort snu poprzez spanie w pozycji korzystniejszej dla zdrowia. Charakterystyczny kształt poduszki z dwoma wybrzuszeniami różnej wielkości odpowiada naturalnej linii jaką tworzą nasza głowa, szyja i ramiona. Takie rozwiązanie zapewnia właściwy sposób podparcia kręgosłupa w czasie wypoczynku. Prawidłowe ułożenie głowy podczas snu zapewnia rozluźnienie mięśni, właściwy przepływ krwi oraz dotlenienie mózgu.

Drugą propozycją są poduszki z kolekcji ekskluzywnej z wypełnieniem z polskiego puchu gęsiego lub poduszki z kolekcji syntetycznej. Poduszki charakteryzuje miękkość oraz sprężystość. Dobrze izolują ciepło, dzięki zastosowaniu innowacyjnych wypełnień.

Zapoznanie z ofertą Studio M, pozwoli Państwu na wybranie poduszki idealnej, dostosowanej do Państwa potrzeb, a nasi fachowi konsultanci pomogą Państwu w wyborze.

https://studiomaterace.pl/poduszka-termoelastyczna


powrót
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności