Materace to nasza pasja

Materace to nasza pasja

Witamy w sklepie Studio Materace - Materace prosto od Producenta.

Sen to stan czynnościowy ośrodkowego układu nerwowego cyklicznie pojawiający się i znikający w rytmie dobowym, podczas którego następuje zniesienie świadomości i bezruch.

Sen wpływa na naszą aktywność, odporność na choroby, daje siłę do efektywnej pracy, dba o nasze dobre samopoczucie, redukuje napięcie, stres, zmniejsza się nasza apatia i przygnębienie. Każdego ranka zapewnia uśmiech.

Przeciętny człowiek śpi około 8 godzin na dobę, co oznacza, że średnio 1/3 życia spędzamy w łóżku. W trakcie snu organizm się regeneruje, mięśnie rozluźniają, a nerwy uspokajają. Jest on podstawowym sposobem wypoczynku po ciężkim dniu i dlatego niezwykle ważny jest wybór odpowiedniego materaca. Dobrze dobrany model nie tylko zapewni nam regenerację sił, ale zadba o kondycję kręgosłupa przez długie lata. Pamiętajmy, że materac to nie tylko element wyposażenia, mający zapewnić nam wrażenia estetyczne, gdyż od niego zależy nasze zdrowie.

Nasza firma jest na rynku od 1996 roku, zajmuje się przetwórstwem pianki, a nasi technolodzy pracują nad ulepszaniem i poprawą jakości snu.

Stawiamy przede wszystkim na zadowolenie Klientów i indywidualny dobór produktu do potrzeb użytkownika. Nasze produkty łączą w sobie wysoką jakość, staranność i niebywały komfort.

Bardzo zróżnicowana oferta daje Klientowi możliwość dobrania odpowiedniego produktu.

Znajdą Państwo u nas materace kieszeniowe, piankowe i lateksowe dla dorosłych, jak również dla dzieci.

Opatentowany przez naszą firmę system „Studio M” jest absolutną innowacją w produkcji materacy. Nadal prowadzimy badania nad najnowszymi trendami w dziedzinie komfortu dążąc do doskonałości.

Zapraszamy do zapoznania sięz naszą ofertą!

https://studiomaterace.pl/o-nas


powrót
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności