Masz już idealną poduszkę? Stoisz przed wyborem? - poczytaj.

Masz już idealną poduszkę? Stoisz przed wyborem? - poczytaj.

 

Po ciężkim dniu, chcemy się zrelaksować. Wybraliśmy już idealny materac. Ale czy to wystarczy? Nasz komfortowy sen zależy również od doboru idealnej poduszki, która będzie stanowiła idealną podporę, dbając w szczególności o naszą głowę, szyję i ramiona.

Przy wyborze poduszki warto zwrócić uwagę na jaj kształt oraz rodzaj materiału, z którego została wykonana.

Jedną z poduszek, którą proponuje Studio M, jest poduszka termoelastyczna, ma ona charakter i kształt ortopedyczny. Materiał, z którego została wykonana jest zaprojektowany na potrzeby astronautów, dzięki czemu może zagwarantować niezwykłą wygodę, chroniąc nasze ciało przed złym wypoczynkiem.

Z naturalnymi krzywiznami ciała współpracuje tylko materiał wysokoplastyczny, zapewniając podtrzymanie tam gdzie to niezbędne oraz pozwalając na zagłębienie tam, gdzie to konieczne. Pianka termoplastyczna powoli dopasowuje się do kształtu ciała, niezależnie w jakiej pozycji śpimy i jak często zmieniamy ułożenie naszego ciała podczas snu, zawsze gwarantuje doskonałe podparcie. Takie właściwości gwarantują, że poduszka zawsze wraca do swojego pierwotnego kształtu, zapewniając właściwy sposób podparcia kręgosłupa w czasie wypoczynku, a zarazem rozluźnienie mięśni, prawidłowy przepływ krwi i dotlenienie mózgu.

Poduszka zalecana jest osobom, które odczuwają dolegliwości odcinka szyjnego, napięcie mięśni karku i barków, osobom, które miewają częste bóle głowy jako profilaktyka zdrowego snu.

https://studiomaterace.pl/poduszka-termoelastyczna


powrót
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności