Jaki materac dobrać do stelaża

Jaki materac dobrać do stelaża

Urządzając sypialnię stają Państwo przed kilkoma pytaniami, na które trzeba sobie odpowiedzieć by cieszyć się komfortowym snem i budzić się wypoczętym, zrelaksowanym, gotowym do działania każdego dnia.

Wszystko, co tworzymy dla siebie, godne jest przemyśleń i poświecenia czasu. Tak również jest kiedy urządzamy sypialnię i zastanawiamy się nad łóżkiem – stelażem – materacem. Design to jedno, a komfort to drugie. Przykładowo w momencie, kiedy mamy już ramę, drugą rzeczą jest stelaż. Podstawowe typy stelaży to regulowany bądź nieregulowany. Kiedy mamy już stelaż, czas na materac i tak – do stelaża nieregulowanego możemy dopasować wszystkie typy materacy, natomiast do stelaża regulowanego już nie. Stelaż z podnośnikiem nie może mieć zbyt twardego materaca, ponieważ nie będzie on współpracował, a nawet pod naciskiem może dojść do złamań. Materac powinien być sprężysty – elastyczny, co zapewni wysoki komfort użytkownikowi.

Zapraszamy do konsultacji z naszymi ekspertami, którzy pomogą Państwu dobrać odpowiedni materac do stelaża, aby zapewnić doskonały komfort snu.


powrót

Produkty powiązane

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności