Jak dbać o nasz materac?

Jak dbać o nasz materac?

Po wyborze odpowiedniego materaca, istotną rzeczą jest by umieścić go na odpowiednim podłożu. Rama dobrana do wielkości materaca, wyposażona w stelaż będzie zapobiegać deformacji, a zarazem odpowiednio wentylować.

Wszystkie materace Studio M są dwustronne: lato/zima, dlatego warto korzystać ze wskazówek producenta – czyli przynajmniej dwa razy w roku zmieniać stronę materace, adekwatnie do pory roku. Przewracając materac dbamy o jego równomierne zużywanie się, co przedłuża jego żywotność.

Tworząc nasze materace zadbaliśmy aby pokrowce były zdejmowane, co daje możliwość uprania go i zachowania świeżości. Dodatkowo na każdy model stworzyliśmy nakładki higieniczne, które chronią materac przed zabrudzeniem i zniszczeniem.

Mimo, iż zastosowaliśmy system cyrkulacji powietrza Studio M, który ogranicza gromadzenie kurzu i rozmnażanie roztoczy, warto od czasu do czasu odkurzyć materac, jak również przewietrzyć go na świeżym powietrzu.

Istotną kwestią jest aby nasze pociechy nie wykorzystały naszego materaca jako trampoliny, gdyż może to doprowadzić do zdeformowania jego wkładu.

Zachowując te kilka zasad będziemy mogli się cieszyć przez długie lata komfortem snu.


powrót
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności