Dlaczego przegrzewamy się na naszym materacu

Dlaczego przegrzewamy się na naszym materacu

Zbliżają się wakacje więc wzrost temperatury na zewnątrz jak i wewnątrz naszej sypialni jest oczywisty. Każdy z nas lubi być otulony czymś bardzo delikatnym, jak również przyjemnym. Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy, co może być powodem naszych nieprzespanych nocy, związanych z nadmierną ciepłotą, dusznościami. Wzrost temperatury nie tylko na zewnątrz, jak również temperatury naszego ciała, spowodowany może być źle dobranym materacem. Materac zbyt miękki będzie blokował cyrkulację powietrza, wręcz będzie nas otulał, ogrzewał. Najlepszym rozwiązaniem jest jego dwustronność lato/zima. W takiej sytuacji możemy wybrać stronę adekwatną do pory roku. Strona letnia będzie twardsza, bardziej przewiewna i zadba o to, abyśmy się nie przegrzewali na naszym materacu.
W Studio M znajdą Państwo szeroką gamę dwustronnych materacy, zaopatrzonych w innowacyjny system cyrkulacji powietrza, które pozytywnie wpłyną na poprawę komfortu snu.


powrót
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności