Technologie Studio Materace

Technologie Studio Materace

Kupując materac w sklepi Studio Materace, otrzymujesz nie tylko wysokiej jakości produkt. W każdym naszym materacu zasosowaliśmy innowacyjne technologie, których głównym zadaniem jest poprawienie komfortu snu, jak również nadanie mu właściwości antyalergicznych i wspomagających krążenie:

System cyrkulacji powietrza "Studio M" - higiena i bezpieczeństwo

Opatentowany przez naszą firmę system cyrkulacji powietrza jest absolutną innowacją
w produkcji materacy, zarówno sprężynowych, kieszeniowych jak i piankowych.

Dzięki wieloletnim testom oraz pracy naszych technologów stworzyliśmy system cyrkulacji powietrza Studio M. System ten ogranicza gromadzenie kurzu i rozmnażanie roztoczy wewnątrz materaca. Powyższe rozwiązanie wpływa korzystnie na przedłużenie jego żywotności.

Cyrkulacja powietrza

Dodatkowo w większości naszych ściąganych pokrowców proponowanych do naszych produktów wszyliśmy pas wentylacyjny, który korzystnie wpływa na przepływ powietrza wewnątrz materaca i wspomaga efektywność systemu Studio M.

Rozwiązanie tych dwóch kwestii: ściąganego pokrowca oraz ograniczenia gromadzenia kurzu pozwoliło nam na zaproponowanie Państwu materacy najwyższej jakości łączących w sobie wygodę oraz higienę.

9 stref twardości - materac idealny

Ciało ludzkie wywiera różny nacisk na powierzchnię materaca. Warto więc zwrócić uwagę aby nasz materac posiadał strefy twardości, dzięki którym lepiej dostosuje się do anatomicznej budowy naszego ciała.

Wkład zastosowany w naszych materacach posiada 9 stref twardości. 9 – cio strefowa konstrukcja umożliwia znakomite dopasowanie oraz podparcie dla anatomicznej budowy ciała.

9 stref twardości

Badania prowadzone przez naszych technologów zaowocowały systemem 9 stref twardości, który zastosowaliśmy zarówno w materacach ze sprężyną kieszeniową, jak i w materacach piankowych aby zagwarantować maksymalny komfort oraz wygodę. Jest to gwarancja znakomitego podparcia kręgosłupa, dzięki czemu wstajemy wypoczęci bez bólu i odrętwienia.

Zastosowany w naszych materacach system 9 stref twardości oraz cyrkulacja powietrza Studio M, sprawia, że do Państwa domów trafiają bardzo wygodne i komfortowe materace, przemyślane technologicznie pod względem dopasowania do budowy ciała jak i higieny.

Materac dwustronny - praktyczny i żywotny

Dbając o Państwa komfort, a zarazem o podwyższenie jakości nasza firma stworzyła materace dwustronne. Jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie, które daje nam możliwość wykorzystania dwóch stron.

Strona materaca, na której śpimy, może mieć również wpływ na regulację temperatury podczas snu. Dwie strony to dwa rozwiązania, co oczywiście pozwala tym, którzy nie wiedzą jaką twardość wybrać, na przetestowanie dwóch ich rodzajów.

Jeśli ktoś lubi ciepło w zimową noc proponujemy stronę wykonaną z pianki termo elastycznej, która reaguje na temperaturę ciała i dopasowuje się do ergonomii człowieka.

Materac dwustronny

Natomiast w upalną letnią noc warto mieć do dyspozycji materac posiadający stronę twardą, na podłożu z maty kokosowej, która znacznie utwardza powierzchnię i będzie zdecydowanie chłodniejsza w upalne noce.

Większość z proponowanych przez Studio M materacy, jest dwustronna. Dzięki temu mamy do dyspozycji dwie twardości materaca. Możliwość korzystania z dwóch stron materaca, znacznie wydłuża jego żywotność. Należy pamiętać, że najlepiej zmieniać stronę materaca, na której śpimy, co kilka miesięcy. Cała konstrukcja materaca zachowuje wówczas swój kształt, a dzięki czemu Państwa materac będzie służył lata.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy pomogą wybrać materac dostosowany do Państwa potrzeb.

 


powrót
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności